Kolik si vydělala Charlotte Gottová za společnou píseň se svým otcem? Jde o astronomickou částku.

Srdce nehasnou je píseň, kterou zná naprosto každý fanoušek Karla Gotta. Na Youtube už má více než 29 milionů zhlédnutí a nutno říct, že už od začátku, co tato písnička spatřila světlo světa, bylo jasné, že půjde o obrovský hit.

Hit to samozřejmě byl hned od začátku, ale po smrti Karla Gotta tuto píseň začali poslouchat téměř všichni. Píseň si na Youtube získala už přes 29 milionů zhlédnutí a není divu.

Silný text, který napsal Richard Krajčo a skvělý výkon nejen Karla Gotta, který se dal očekávat, ale také skvělý výkon jeho dcery Charlotte, z této písně udělaly jednu z nejnádhernějších českých písní.

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik tato písnička asi mohla vydělat? Každý moc dobře ví, že na Youtube si na svá videa můžete nechat přiřadit reklamy, které vám poté za každé zhlédnutí nebo kliknutí vydělávají peníze. V Česku se cena za 1 milion zhlédnutí pohybuje okolo 15 tisíc korun.

V Česku se cena za milion zhlédnutí pohybuje okolo 15 tisíc korun, což by mohlo znamenat, že píseň vydělala něco okolo 500 tisíc korun, z toho mohlo jít pro Charlotte přibližně 100 tisíc korun, což je opravdu dost na první píseň ve 13 letech.

Související Příspěvky