Zničené Vánoce u Ivy (20) a Mariana (48) z Výměny: Neuvěříte, co se stalo!

Vánoce tento rok oslavila i známá dvojice z Výměny manželek. Iva (20) už není jen dítě kouřící na balkoně, ale schopná matka, která se dokáže o své děti postarat. Přípravu salátu a řízků zvládla na jedničku.

Marian (48) svou Ivu chválí a je šťastný. Rodinka si však přes Vánoce procházela těžkým obdobím, protože se stalo něco, s čím dvojice nepočítala. Od vysílání dílu, ve kterém dvojice účinkovala, uběhly už dva roky, avšak stále se na ně žene vlna nadávek.

Během Vánoc přišlo dvojici několik vzkazů, které jim zničily Vánoce a není divu. Nikdo by přece nechtěl během svátků dostávat zlé dopisy a vzkazy plné nadávek a urážek. Dokonce i nadávek mířené na jejich dcery.

Marian prozradil, že jeden takový vzkaz byl mířený na jejich dceru Dominiku. „Jedna nejmenovaná žena psala, že patří k pachu krve,“ prozradil. Co to znamená bohužel nevím, avšak pochvala to rozhodně nebude.

Rodinka byla ze vzkazů skutečně rozhozená a rázem byly Vánoce zkažené. Krásnou vánoční náladu vystřídal smutek. Snad si rodinka zlá slova nevzala příliš k srdci a alespoň trochu si vánoční svátky užila.

Související Příspěvky