Pamatujete si na Šárku Vaňkovou ze SuperStar? Dnes je z ní jedna z nejhezčích českých žen!

Šárka Vaňková je jméno, které nejspíš není nikomu cizí. Většina lidí si ji pamatuje jako 16letou holku, která skončila v první řadě SuperStar na druhém místě poté, co ji ve finále porazila Aneta Langerová.

Největší zajímavostí je, že tolik hlasů, kolik tenkrát získala, by ji stačilo v každém dalším ročníku SuperStar s velkou rezervou na výhru. K SuperStar a zpěvu se už ale nikdy nevrátí a my víme proč.

Šárka měla mnoho fanoušků, ale v hudební kariéře neuspěla. Hudba šla později stranou a do popředí českých médií a zájmu se dostávala především díky svými vztahy, tenkrát s osobnostmi jako Sámer Issa, Daniel Hůlka nebo Filip Renč.

Poté, co ani jeden ze zmíněných vztahů nevyšel, se Šárka zamilovala do staršího muže ze Slovenska. Jak však sama tvrdila, vztah na dálku jí nevyhovoval a tak se nakonec na Slovensko přestěhovala.

Na Slovensku se nakonec uchytila jako vizážistka a očividně ji takový život mimo střed zájmu médií svědčí. Důkazem toho je skutečnost, že ve svých 31 letech vypadá mnohem lépe než za mlada a dnes je z ní jedna z nejkrásnějších žen Česka i Slovenska.

No a takto dnes Šárka vypadá.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *