Feťačka Katka je na tom stále hůř! Co s ní bude přes zimu?

Nejznámější narkomanka (42) je na tom stále hůř. Kromě toho, že je už dvě desítky let závislá na drogách a je nejznámější narkomankou v České Republiky, prožívá i velkou psychickou bolest.

Ještě před několika měsíci tvořila pár se svým přítelem Jirkou, se kterým bydlela v kanálu na pražské invalidovně. S Jirkou se však nakonec rozešla poté, co poznala nového muže, kterému říká Ivo.

Katka měla s Jirkou skvělý vztah, společně se podporovali a dokonce si slibovali, že společně seknou s drogami a začnou žít nový a normální život. Chtěli se společně postavit na nohy.

Jenže před rokem došla Katce trpělivost a rozhodla se, že s Jirkou už žít nebude. Nechtěla už nadále bydlet v kanále a prohlásila, že Jirka pouze slibuje. Jirka ale nesl rozchod špatně a dokonce se prý chtěl zabít.

U Katky se vůbec nic nezměnilo. Je stále závislá na drogách, stále se potlouká ulicemi prahy a nemá kde bydlet. Co s ní bude přes zimuje ve hvězdách. Katka však doufá, že se o ni postará její přítel Ivo, který se k ní podle zraků svědků chová hrubě.

Související Příspěvky