Pamatujete si na Milunu ze Slunce seno? Neuvěříte jak dnes vypadá a jak dopadla.

Neexistuje snad jediný člověk, který by neznal kultovní trilogii od Zdeňka Trošky Slunce, seno. Takže určitě neexistuje jediný člověk, který by neznal Milunu z této trilogie. Její představitelka Petra Pyšová sice nevyhrála boj o největšího alfasamce z vesnice, avšak v osobním životě se jí to podařilo.

Petře je dnes 51 let. Své nadějné herectví ukončila v roce 1994 a vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd UK. Je tedy pravda, že na televizních obrazovkách jsme ji poté mohli ještě dvakrát zahlédnout – jednou jako hlasatelka a později po mateřské povinnosti v roce 1998 jako moderátorka politického diskusního pořadu Nedělní partie, ale tím její vystupování na obrazovkách skončilo.

Jejím mužem je vlivný manažer ČEZu Vladimír Schmalz. Petra je tedy zahrnuta penězi a užívá si život jako v bavlnce.

Vystudovala žurnalistiku a chtěla se věnovat novinařině, jenže platy v médiích nestojí za moc. Nakonec se potkala právě s Vladimírem, ale pracovat chtěla stále. Nějakou dobu pracovala v bance, později se ujala manažerské pozice v ČSA. Je tedy velmi pravděpodobné, že Petra bude velmi schopná žena a i bez svého manžela by se dokázala dobře uživit.

Stejně jako všichni lidi, i celebrity se časem mění. Podívejte se například na to, jak dnes vypadá Kevin ze Sám doma. 

Související Příspěvky