Vzpomínáte si na Martina Haricha ze Superstar? Dnes už byste ho nepoznali!

Vzpomínáte si na Superstar a na jednu z předních hvězd Martina Haricha, kterého každý kdysi považoval za českého Justina Biebera? Tenkrát skončil na čtvrtém místě a jeho kariéra se od té doby dost změnila.

Skončil na čtvrtém místě, našel si krásnou přítelkyni, byl na vrcholu slávy a najednou jakoby se po něm slehla zem. Ženy po něm kdysi šílely, dnes o něj už jen tak žádná nezavadí. A není se čemu divit, už to dávno není žádný slaďouš.

Martin už dávno není ten roztomilý kluk s roztomilým úsměvem, který si dokázal získat téměř každou dívku. Dnes je jakýsi neslaný nemastný, jednoduše obyčejný kluk, ze kterého se jeho známá jiskra úplně vypařila.

Martin zmužněl a už dávno nemá roztomilou tvářičku s neodolatelným úsměvem. Nedávno se objevil na párty s nejrůznějšími celebritami a už ho téměř nikdo nepoznává. Téměř všichni ho přehlíželi, protože málokdo si uvědomoval, že je to skutečně on.

V košili, která mu neseděla, nepřitahoval téměř žádnou pozornost. A když už, málokdo ho poznal. Dnes už vypadá jako naprosto obyčejný chlapec, kterého si všimne pouze málokdo!

Související Příspěvky