„JISKRA PŘESKOČILA“: NEČEKANÉ PŘIZNÁNÍ PETRA REZKA. PROMLUVIL O LÁSCE S JAROSLAVOU OBERMAIEROVOU

V polovině šedesátých let už Petr Rezek hrál a zpíval ve skupinách, tehdy se proslavil. V roce 1968 se seznámil s mladou herečkou Jaroslavou Obermaierovou a podle jeho slov mezi nimi přeskočila jiskra. Od jejich prvního setkání uplynulo 55 let.

Petr Rezek a Jaroslava Obermaierová se seznámil v den, kdy má svátek Jiří. V rozhovoru pro Super.cz zpěvák, kytarista a skladatel popsal, jak se to v roce 1968 stalo.

Petr Rezek / Zdroj: youtube.com

Umělec žil sám, věnoval se hudbě a užíval si života. Hrál tehdy ve skupině Juventus, jejímž jedním ze zakladatelů byl Jiří Lahoda. Ten 24. dubna slavil Jiřího a pozval Petra na party.

26letý Rezek k němu nechtěl jít, protože si myslel, že bude pršet, přesto jeho pozvání přijal. Přišla tam i 22letá herečka Jaroslava Obermaierová a její přítel, herec Michal Pavlata.

Jaroslava Obermaierová / Zdroj: youtube.com

„Michal šel spát a my furt seděli u stolku, povídali si a jiskra přeskočila,“ řekl pro Super.cz Petr Rezek. Herečka byla podle něj velmi roztomilá a nádherná.

Obermaierová ho pozvala na představení a Rezek přišel do divadla. Vyšla na předscénu azačala divákům říkat, že chodí se skvělým chlapem. Mluvila o Rezkovi. Zpěváka a kytaristu to rozhodně pobavilo.

Petr Rezek / Zdroj: tv.blesk.cz

Petr herečce volá každý rok 24. dubna, tedy v den, kdy má svátek Jiří. Před dvěma týdny jí zavolal a zeptal se, jestli ví, co mu před 55 lety nabídla.

Související Příspěvky