Jeden otec pro dva. Jak nyní žije Nadia Hnatiuk, která se stala matkou ve svých 11 letech?

Tento příběh čtenáře zasáhl až do morku kostí. Nikdo si nedokázal představit, že by se to mohlo stát v dnešní době.Nadia Gnatjuková vyrůstala jako obyčejná holčička: hrála si s panenkami, chodila do školy a ráda tančila.Dívčino dětství skončilo, když si její matka všimla, že se její dcera začala uzdravovat. “Moje dcera rostla mílovými kroky,” vzpomínala matka Gnatjukové v populární talk show.

Žena se vydala do nemocnice, kde dívku důkladně vyšetřili. Ukázalo se, že Naďa čeká dítě. 11letá matka Gnatjukové začala hledat “hrdinu pro tuto příležitost”. Žena se obrátila na orgány činné v trestním řízení. Vyšetřování odhalilo, že otcem nenarozeného dítěte je Nadiin nevlastní otec. Muž byl odsouzen k deseti letům vězení.

Naďa porodila zdravou holčičku a pojmenovala ji dědička Marina. Ve čtrnácti letech Hnatiuk svou matku opět ohromila. Mladá “Julie” byla opět těhotná. Tentokrát se Nadiiným vyvoleným stal devatenáctiletý Vitalij. Pár se rozhodl, že se vezme.

Brzy Nadia dala svému manželovi syna Andrije. Pár se přestěhoval do Vitalijovy rodné vesnice k jeho rodičům. Jak jste asi uhodli, dívka nikdy nedokončila školu. Všichni vesničané znají Nadiin příběh, ale nikdo o dívce nemluví špatně.

Hnatiukova matka dceru a vnoučata často navštěvuje. Marina nedávno oslavila šestnácté narozeniny a Andrij oslavil třinácté narozeniny. Rodina stále žije ve vesnici a provozuje vlastní hospodářství.

Související Příspěvky