Věděl jsem, že v životě nemůžu mít děti, ale své ženě jsem o tom neřekl. A pak, po svatbě, mi řekla, že čeká dítě. Pak jsem vymyslel plán, jak se pomstít, ale nešlo to podle plánu.

Stalo se, že jsem v pubertě těžce onemocněla a lékaři mi pak řekli, že už nebudu moci mít žádné další děti, leda tak s dítětem. Tehdy jsem byla ještě dítě, spoustě věcí jsem nerozuměla a moje maminka tam seděla a plakala.

A pak jsem začal chodit s holkama. Všem jsem vždycky upřímně říkal, že mám zdravotní problémy. Pro některé to nebyl problém, i když se našli tací, kteří mi dali kopačky. Stalo se, že jsem se do jedné dívky bezhlavě zamiloval. Začali jsme spolu chodit a pak jsem ji požádal o ruku.

Nechtěl jsem jí říct, že nikdy nebudeme moci mít děti: bál jsem se, že ji ztratím, nedokázal jsem si představit život bez své milované.

Nevím, jak se to stalo, ale hned po svatbě mi žena oznámila, že čeká dítě. “Jsme svoji teprve pár měsíců a ona už se na mě vykašlala,” pomyslel jsem si a vymyslel plán pomsty.

Rozhodl jsem se, že o své nemoci nebudu mluvit, dokud se dítě nenarodí, o její nevěře budu mlčet, a až se narodí, hrdě a bez lítosti ji opustím. Přátelé mě přesvědčovali, říkali, že dítě bude trpět, že to není moje vina, že matka je záletnice.

Co se stane, když se manželka rozhodne dítěte vzdát? Byl jsem však zraněný a zlomený a rozhodl jsem se jít až do konce. A pak se nám narodila dcera.

Šel jsem do polárního domu, abych opustil svou ženu a vyjádřil vše, co jsem si o ní myslel. Moje žena seděla na posteli a houpala andílka v náručí.

Dcerka byla tak krásná, že jsem ztratil řeč, objímal jsem dcerku, líbal její malé prstíky, zatímco sladce spala. Nemohl jsem se své dcery vzdát, i když byla od jiného muže. Matka si pak okamžitě nechala udělat test otcovství, který vyšel na 99,9 %. Zázraky se dějí!

Související Příspěvky