Přežil 9 chirurgických operací, 3 resuscitace a mrtvici. Malý chlapec, který všem dokázal, že hrdinové se nevzdávají.

Narození svého dítěte brali velmi vážně, a proto včas podstoupili všechna vyšetření. Při jednom z nich lékaři stanovili velmi děsivou diagnózu – chlapec měl syndrom hypoplastického srdce.

Po narození dítěte podstoupilo operaci. Je to strašná diagnóza, protože s ní přežije jen několik lidí. Chlapec přežil 9 operací srdce, při kterých byl třikrát resuscitován, a také prodělal mozkovou mrtvici.

Přežít po ní je zázrak! Po narození chlapec vážil pouhé 2 kg, takže byl stále připravován na operaci, aby nabral sílu. Během prvního týdne lékaři provedli norwoodský zákrok, jehož podstatou je zlepšit

krevního oběhu. Když mu byl pouhý týden, byla provedena první operace. Všichni měli o dítě velký strach. Dítě bylo s lékaři mezi všemi těmi lékařskými přístroji samo. Byli si však jistí, že i on bojuje o život.

Po roce a třech měsících byl konečně propuštěn z nemocnice. Bohužel brzy dostal další mrtvici a byl přijat do nemocnice. Dnes se mu daří docela dobře, ale v budoucnu bude potřebovat transplantaci srdce.

Jack je navzdory tomu, čím si prošel, velmi veselý chlapec. Neustále se usmívá a rozveseluje všechny kolem sebe. Pro tohoto chlapce bude všechno v pořádku, protože je to skutečný hrdina.

Související Příspěvky