MARTIN CHODÚR PROMLUVIL O LÁSCE KE SVÉ O 17 LET STARŠÍ PARTNERCE: „NÁŠ VZTAH UŽ DOMA NIKDO NEZPOCHYBŇUJE“

Zpěvák, hudebník, skladatel a vítěz první řady Česko Slovenská SuperStar z roku 2009 Martin Chodúr v show Limuzína s Mírou Hejdou na TV ÓČKO promluvil o vztahu se svou partnerkou, která je o 17 let starší než on, a také o synovi. Píše o tom server iDNES.cz.

V roce 2016 se mu narodil syn Martin, nyní je mu 5 let a pro šťastného otce je velmi zajímavé sledovat, jaké názory má jeho dítě na různou hudbu.

Martin Chodúr / Zdroj: youtube.com

Podle něj syn rád zpívá, ale jako otec ho nechce k něčemu nutit. Předpokládá, že by to mohlo dítěti způsobit znechucení a mohlo by to přestat dělat.

Zpěvák nyní bydlí s rodinou v Beskydech. Matkou Martina mladšího je Ivona Selníková, která je o 17 let starší než její partner. Je mu 31 let a je jí 48 let. Podle něj doma nemluví o jejich věkovém rozdílu.

Martin Chodúr / Zdroj: youtube.com

„Náš vztah už doma nikdo nezpochybňuje a neříká, že bychom spolu neměli z nějakého důvodu být. Všichni spolu dobře vycházíme,“ řekl Martin Chodúr.

Jeho rodičům se ale v minulosti nelíbilo, že měl vztah se starší partnerkou. Myslí si, že by se podobná situace mohla stát komukoliv a z jakéhokoli důvodu. Jen se občas stane, že se rodině partnera nebo partnerky někdo nelíbí.

Martin Chodúr / Zdroj: youtube.com

Na druhou stranu ale trochu rozumí svým rodičům. Mohli mít například obavy, že v jejich vztahu budou problémy nebo zda jejich pár bude schopen mít potomka.

Martin Chodúr si však byl jistý, že chce mít vztah právě se svou ženou. Někteří lidé byli dokonce překvapeni jeho vytrvalostí. Ale pro něj to byla opravdová láska.

Martin Chodúr / Zdroj: youtube.com

Nyní je přesvědčen, že někdy je třeba spoléhat na vlastní pocity a vlastní názor.

Související Příspěvky