Na Silvestra její manžel náhle odjel do práce. Když se vrátil, Marina si uvědomila, že její manžel ani neopustil budovu.

Marina na tento den nikdy nezapomene. Blížil se Nový rok. Ráno Marina zapnula televizi a uslyšela, že bude pršet a sněžit. Rozhodla se, že zavolá prodavačům zpět, dá jim instrukce, jak mají pracovat, a zůstane doma. Poté se Marina rozhodla udělat nějaké domácí práce. Napadlo ji, že celý den stráví ve společnosti svého manžela, protože i on měl dnes volno. Ale v deset hodin dopoledne Oleksandr někam odjížděl. Marina se rozhodla zeptat, kam jde v den svého volna.

Muž řekl, že mu naléhavě volali do práce a že musí jít do kanceláře. Žena byla rozrušená, protože měla v plánu strávit celý den se svým milým. Oleksandr se vrátil až ve 20 hodin. Pracoval pro elektrárenskou společnost, takže musel často pracovat venku. A při pohledu na počasí, které

K jejímu překvapení se však Oleksandr vrátil domů a vypadal docela slušně. Měl čisté oblečení a nevypadal unaveně ani líně. Po příchodu se Oleksandr okamžitě svlékl a osprchoval. Marina se mezitím rozhodla, že se podívá na jeho boty. Byly naprosto čisté. Marina byla velmi inteligentní žena. Proto moc dobře věděla, že tak čisté boty a oblečení mohou být možné jen za jediné podmínky – pokud neopustil vchod.

Stojí za zmínku, že Marina také ucítila na manželově košili dámský parfém. A ta vůně jí byla velmi povědomá. Nedávno ji někde ucítila. A Marina si vzpomněla. „Včera přišla sousedka, která se nedávno nastěhovala do jejich domu. Okamžitě se začala s Marinou přátelit. Byla to ona, kdo vůni parfému přinesl do jejího bytu.

Také když Marina prohledávala manželovy věci, nemohla najít jeho oblíbenou šálu. V chladném období se s ní nikdy nerozloučil. Musel ji někde zapomenout. Tehdy se Marina rozhodla uvést věci na pravou míru. Bez rozmýšlení se oblékla a šla nahoru. Bylo to k její sousedce. Když dívka otevřela dveře, okamžitě se rozzlobila.

Marina neměla v úmyslu dělat velký skandál, a tak klidným hlasem zahájila rozhovor: „Žádný skandál nebude,“ řekla.- Můj manžel si u vás nechal šálu. Vrať mi ji!“ Doma Larysa hodila šálu do obličeje Alexandrovi, který vyšel z koupelny, a řekla: „Vezmi si zítra volno. Podáme žádost o rozvod.“ Ať se její manžel snažil dožadovat usmíření sebevíc, Larisa se o to nepokoušela. Nechtěla žít s mužem, který byl připraven uštvat první sukni, kterou uviděl.

Související Příspěvky