SPEKULACE O ALIMENTECH JAROMÍRA SOUKUPA: CO NA TO ŘEKL ODBORNÍK

V dubnu letošního roku se Agáta Hanychová a Jaromír Soukup stali trojnásobnými rodiči, narodila se jim dcera Rozárie. V neděli ale influencerka oznámila rozchod. Napsala, že se rozešli jako přátelé, takže fanoušci doufají, že se mediální magnát bude o jejich dceru i nadále dobře starat. Co ale na takové situace řekl odborník?

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup tvořili pár zhruba rok a půl. „Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní,“ napsala na Instagramu bývalá modelka a influencerka.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Agáta na svých sociálních sítích často ukazovala, jak se Jaromír o jejich dceru staral a pomáhal jí, například vařil jídlo, nakupoval a trávil čas i s jejími dětmi.

Ale jejich vztah je minulostí. Nyní se spekuluje o alimentech na dítě.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: Instagram.com

Někteří kritici se domnívají, že šlo údajně o kalkul ze strany Hanychové, že by ráda dostávala peníze od movitého otce své nejmladší dcery.

Pokud by ale bývalí partneři šli k soudu, pak by soudci museli zvážit spoustu faktorů, takže se nedá říct, jaká by byla částka.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: tv.blesk.cz

Známý psycholog Jeroným Klimeš pro server ŽivotvČesku.cz promluvil o takových situacích, jednoduchá řešení podle něj neexistují.

„V případě velmi majetných pánů často nebývá hrazení výživného velký problém,“ řekl Klimeš.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: video Super.cz

Mnoho rodičů o výživném na dítě diskutuje a dohodne se na konkrétní částce, nicméně problematické jsou dle jeho slov ty situace, kdy chce žena obohatit.

Vysvětlil také, že ačkoli se některým lidem často zdá, že žena po rozchodu s bohatým mužem výrazně zlepší svou finanční situaci, ale mohla by od něj v budoucnu dostat mnohem víc, kdyby spolu zůstali.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

„Aby se tedy žena s takovým mužem rozcházela, většinou musí být buď ona, nebo její partner skutečně »mešuge«,“ dodal Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *