Můj syn se rozhodl zrušit svatbu poté, co viděl svou tchyni.

Můj syn se měl za dva měsíce oženit se svou snoubenkou, kterou poznal v práci. Poté, co Daniel navštívil rodiče své budoucí ženy, řekl, že si to rozmyslel. Jeho tchyni se opravdu nelíbil.

S Karolínou chodil dva roky. Před půl rokem si začali pronajímat byt a žít spolu. Synovu přítelkyni jsem viděl jen párkrát. Párkrát nás navštívil, ale jen na chvíli, například aby si od Daniela něco vzal. Rodiče dívky naopak Daniel neviděl až do včerejška, kdy se šel před svatbou setkat s rodiči své vyvolené.

Když jsme se s manželem dozvěděli, že Daniel požádal Karolínu o ruku, měli jsme z toho velkou radost a těšili se na synovu svatbu. Bohužel se ukázalo, že svatba se konat nebude! Včera se náš syn setkal se svými příbuznými a po tomto setkání si svatbu s Karolínou zcela rozmyslel. Matka jeho budoucí manželky na něj udělala negativní dojem, a tak se jeho plány na svatbu změnily o sto osmdesát stupňů. Daniel přiznal, že se mu rozhovor s dívčinými rodiči od začátku nelíbil.

Christine – tak se jmenovala její tchyně – se okamžitě zeptala, proč je Daniel tak tlustý. Je snad něčím nemocný, nebo jen rád hodně jí. Manžel ji podpořil v jejích slovech a řekl, že její dcera dává přednost štíhlejším a nejlépe dobře osvaleným mužům, takže teď bude muset držet dietu a začít chodit do posilovny, protože pokud to neudělá, nejspíš si rychle najde jiného. Syn se rozhodl mlčet, ale slova rodičů jeho milované ho prostě urazila. Karolínin otec je skutečně velmi svalnatý, dokonce zavalitý, a její matka při své výšce váží jen asi 56 kilogramů.

Po nepříjemném rozhovoru u stolu k němu přistoupila tchyně a začala klást další nepříjemné otázky:
– Víš, jak se starat o ženu? Kolik vyděláváte? Nezapomeňte, že je to manžel, kdo by měl svou ženu živit. Kromě toho Karolína sní o dovolené na Mallorce, tak doufám, že budeš mít dost peněz, abys jí ten sen splnil?

Syn odpověděl, že vydělává dobře, ale na cestování zatím nepomýšlí, pro začátek plánuje skromnou svatbu a hostinu.
– Máme mnoho příbuzných, takže skromná svatba pro nás není vhodná. Řekni rodičům, ať ti dají víc peněz, když si teď nemůžeš dovolit honosnou oslavu,” řekla matka synovy snoubenky.

Zdálo se, že tchyně dělá všechno pro to, aby Daniela naštvala. Nakonec dodala, že jeho dcera má mnoho ctitelů a že by se neměl cítit tak výjimečný, protože ona může mít kohokoli.

Syn se po tomto setkání s rodiči své vyvolené rozhodl poradit se s námi. Byl zklamaný a vyprávěl nám podrobnosti setkání s nimi. Syn řekl, že si Karolínu už nechce vzít. Pro mě a mého manžela byla tato zpráva šokem. Řekl, že chce svatbu zrušit a promluvit si o tom všem se svou snoubenkou, než bude pozdě. Podpořili jsme ho v tomto rozhodnutí a druhý den Daniel Karolíně oznámil, že si ji nechce vzít.

Když to slyšela, byla velmi rozzlobená a řekla, že se asi bojí zodpovědnosti, protože její rodiče nic špatného neudělali, takže to musí být z jeho strany jen výmluva. Pak se mladý pár rozešel a už se nikdy neviděl. Daniel teď hodně pracuje, protože si chce dát stranou peníze na nové auto. Také jeho osobní život se vyvíjí dobře a nyní chodí s krásnou a nesmírně inteligentní dívkou. Plánují, že se k sobě brzy nastěhují.

Mnoho lidí se s námi dělí o své příběhy, aby zjistili, co si o nich myslí ostatní. Pokud máte na tento příběh nějaký názor nebo návrh, napište ho do komentářů na Facebooku.

Související Příspěvky