Andrew se své ženě v přítomnosti přátel rád smál. Velmi ho překvapilo, když Marie šla navštívit svého bohatého přítele.

Andrew a Maria jsou manželé teprve tři roky a on už má vůči své ženě mnoho zášti. Především není spokojený s její postavou a opakuje, že musí zhubnout.

Ostatně on sám má také k ideální postavě daleko a Maria mu to nejednou řekla. On jí však odpovídá, že muži nemusí dbát na svou postavu a ženy by měly být štíhlé jako modelky. Andrewovi se líbí jen štíhlé ženy.

Maria sice nevypadala jako modelka, ale byla to docela atraktivní dívka.

Ale především ji Andrew rád urážel před hosty. Poslední návštěva hostů nebyla výjimkou. Jakmile se všichni usadili ke stolu, Andrew si manželce postěžoval, že jídlo není čerstvé.

Hosté ho ujistili, že jídlo je velmi chutné. Maria požádala manžela, aby ji před hosty neztrapňoval, na což se mu dostalo odpovědi, že ho často krmí zkaženým jídlem.

Maria si uvědomila, že se jí muž úmyslně vysmívá, protože sám viděl, jak vaří.

Pak začal Andrew vzpomínat na všechny podivné příhody, které se jeho ženě kdysi staly, například jak spadla na eskalátoru nebo jak zapomněla v obchodě zaplatit za prací prášek.

Po požití alkoholu začal Andrew vyprávět obscénní historky. Vyprávěl, jak se jednoho dne Marii rozbil zip na sukni. Andrew to viděl, ale své ženě nic neřekl. Po této historce odešla uražená Maria do svého pokoje. Hosté začali odcházet o hodinu později.

Někdo zavolal taxi, pro někoho přijela manželka a jeden přítel zůstal o něco déle, aby si nabil telefon. Andrew se díval na televizi a usnul. Pak jeho přítel vešel do Mariina pokoje a uviděl ji plakat. Když se ho zeptal na manželův postoj k ní, Maria mu upřímně vyprávěla o všech urážkách a přiznala se, že už to týrání nemůže dál snášet.

Muž ji vzal za ruku a vyznal jí lásku. Miloval ji, ale tak dlouho mlčel, aby nezničil rodinu.

Po této noci se Marie přestěhovala se svým majetkem k Petrovi, což bylo jméno manželova přítele. Vzhledem k tomu, že neměli děti, nebyly s rozvodem žádné problémy. A o tři měsíce později se stala manželkou ředitele stavební firmy a byl to stále ten samý Peter.

Související Příspěvky