Syn své rodiče neumístil do domova důchodců, ale vytvořil jim útulný sklepní byt.

Seanovi rodiče byli vždy nerozluční. Stáří však přineslo do jejich života vlastní změny. Jeho otec trpěl demencí a matka byla starší a nemohla se starat o svého manžela.

Sean se rozhodl prodat dům svých rodičů i svůj vlastní, aby si mohl pořídit větší dům, který by poskytl dostatek prostoru pro jeho početnou rodinu i rodiče. Bohužel neměl dostatek peněz.

Jeho rodiče potřebovali místo, kde by mohli v klidu žít a kde by se jim dostalo lékařské péče. Zvažoval, že je umístí do domova důchodců. Jeho svědomí a láska k otci a matce mu však bránily učinit takové rozhodnutí.

Místo toho se rozhodl, že za peníze svých rodičů provede rekonstrukci ve svém sklepě. Postavil jim útulný byt, kde se mohli cítit pohodlně, prostorně a pohodlně. A co je nejdůležitější, byl by jim vždy nablízku a on i jeho žena by jim byli vždy k dispozici.

Výsledkem je krásný byt, který připomíná luxusní byt. Obsahuje všechny základní prvky, jako je kuchyň, ložnice, obývací pokoj a koupelna.

Rodiče jsou s výsledkem velmi spokojeni, ale ještě větší radost mají z toho, že budou bydlet společně se svým synem, snachou a vnoučaty.

Související Příspěvky