Tento starý muž každý den zaléval trávu u hrobu své ženy, ale jednoho dne si všiml ženy, která plakala.

Bohužel čas nezastavíme a nakonec se musíme se svými blízkými navždy rozloučit, zvláště pokud se jedná o partnera, se kterým jsme sdíleli život po mnoho let. Hlavním hrdinou našeho článku je Jack, kterému se velmi stýská po manželce.

Její hrob navštěvuje každý den, někdy i několikrát denně. Nechodí tam však jen truchlit, ne, dělá víc než to.

Každé ráno začíná tím, že jde do práce a pak zamíří ke svým dětem na kávu. Poté se starý muž vrací do svého domu, kde ze své zahrady uřízne jednu růži a položí ji na hrob své zesnulé ženy.

Jeden z jeho synů, Roger, věděl, že jeho otec svou ženu velmi postrádá, a tak se vydal na hřbitov. Když však viděl, co tam Jack dělá, okamžitě vytáhl fotoaparát a pořídil fotografie.

Protože rodina žije v suchém podnebí Texasu, Jack se obával, že tráva kolem manželčina hrobu zmizí. Rozhodl se proto trávník dvakrát denně zalévat. Výsledkem bylo, že tráva pod Jackovou péčí začala mít intenzivní zelenou barvu a vynikla.

Tento čin dojal jeho syna Rogera, který na něj byl hrdý a rozhodl se o příběh podělit, ale to není vše.

Na hřbitově Jack potkal ženu, která klečela a plakala. Rozhodl se k ní přistoupit a utěšit ji. Zjistil, že žena oplakává svého manžela, vojáka, který zemřel v roce 2010.

Na počest hrdiny se Jack rozhodl zalít trávu na hrobě tohoto vojáka, Josepha Villacenora. Nyní měl další každodenní úkol: zalévat vojákův hrob.

 

Jack začal zalévat obě čtvrti každý den. Tráva se zazelenala a vojákova rodina byla prostě ohromena tím, co Jack dělá.

Věříme, že od Jacka se může učit každý a díky lidem, jako je on, se obnoví víra v lidstvo!

Související Příspěvky