JAKUB PRACHAŘ DNES SLAVÍ 40. NAROZENINY: JEHO SOUKROMÝ ŽIVOT JE POMĚRNĚ BOHATÝ. KDO JSOU JEHO OSUDOVÉ ŽENY

Slavný herec, hudebník a moderátor Jakub Prachař dnes slaví 40. narozeniny. Diváci ho často vidí na obrazovkách i na jevištích, navíc o něm často píší média. Umělec je také otcem, vychovává dceru Miu, kterou má s bývalou manželkou Agátou Hanychovou. Už dva roky chodí s kolegyní Sarou Sandevou a je po jejím boku šťastný.

Oslavenec je synem uměleckého páru, herečky Dany Batulkové a herce Davida Prachaře. Jakub se rozhodl jít ve stopách svých rodičů.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

Studoval katedru alternativního a loutkového divadla na Divadelní fakultě Akademie múzických umění v Praze, ale studium přerušil z důvodu pracovní vytíženosti.

Prachař ztvárnil obrovské množství rolí ve filmech a seriálech, kromě toho hrál v divadle.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

V seriálu Ohnivý kuře ztvárnil roli šéfkuchaře Michala Beneše, Martina Rykla v seriálu Dvojka na zabití, objevil se i v Ulici. Hrál také ve filmech jako LOVEní, Přes prsty, Buď chlap!, Padesátka a dalších.

V minulosti byl kytaristou kapely Nightwork, skládal také hudbu a psal texty.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

Média často píší o umělci, například o jeho soukromí. Jeho první známou přítelkyní byla podle serveru eXtra.cz herečka Martha Issová. Tehdy se ale také spekulovalo, že herec měl údajně poměr s Mirnou Silajdžič.

Pak začal chodit s Agátou Hanychovou, kterou si v roce 2013 vzal. O čtyři roky později se jim narodila dcera Mia, ale v roce 2020 se pár rozvedl.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Poté se spekulovalo, že údajně jeho partnerkami mohly být herečky Diana Mórová, Kristýna Leichtová a Hana Vagnerová.

Několik měsíců tvořil pár s topmodelkou Denisou Dvořákovou. Oba partneři však byli velmi vytížení a to byl důvod rozchodu.

Sara Sandeva / Zdroj: youtube.com

V roce 2021 začal Jakub Prachař chodit s kolegyní Sarou Sandevou. Herec je po jejím boku šťastný, občas se na sociálních sítích chlubí společnými fotkami. Sara má také výborné vztahy s jeho blízkými.

Související Příspěvky