Náhrada za Lamboru ve Specialistech zatím nenadchla. Fanoušci žádají o vrácení Lambory do seriálu

Vojtěch Vodochodský je v poslední době velmi populární a obsazovaný herec. Momentálně ho můžeme vidět hned v několika televizních projektech najednou – v minisérii Iveta, kriminálce Stíny v mlze a také v seriálu Specialisté.

Tohle se stalo.

V seriálu Specialisté nahradil Marka Lamboru v roli mladého policisty, kapitána Petra Hájka. Vodochodský si natáčení velmi užil, i když mu řízení auta s manuální převodovkou dělalo trochu problémy. Role policisty se zbraní mu ale sedla, protože už jako kluk si rád hrál na vojáky.

Marek Lambora strávil natáčením Specialistů rok a půl a diváci si jeho postavu Matěje Karase velmi oblíbili. Lambora je vděčný za přízeň diváků a seriálu přeje ještě mnoho úspěšných dílů. Novou postavu Vojtěcha Vodochodského však diváci zatím přijali spíše vlažně. Po prvním dílu ho hodnotí jako průměrného a tvrdí, že do seriálu tak úplně nezapadá.

Po prvním díle Vodochodského hodnotí opravdu průměrně. „Koukat budu dál, i když tam bude tenhle chlapeček. Ale nehodí se tam, Lambora byl lepší,“ zhodnotil ho divák Martin. Všimli si také, že je Vodochodský nyní k vidění takřka ve všech současných televizních projektech.

„Teď koukám, že ten Vodochodský je všude. Dnes jsem přepnula na ČT a byl i v seriálu Stíny v mlze,“ podivila se Dagmar. A to ještě neviděli v neděli večer Novu, kde byl k vidění k minisérii Iveta.„Tou babičkou to zazdili. Proč to musí prznit jakoby humorem, který není vůbec k smíchu?“ ptá se Helena, která upozornila na dějovou linku s Reginou Rázlovou.

Ta si zahrála všetečnou babičku Vodochodského. Některým divákům přijde zbytečná a nevtipná. Přes počáteční rozpačité reakce se však Vodochodský nemusí ničeho obávat. Televizní diváci jsou přizpůsobiví a je pravděpodobné, že si za pár týdnů jeho postavu zamilují a zahrnou ji pochvalnými komentáři. Vodochodský je talentovaný herec a jistě svou rolí v seriálu Specialisté diváky brzy osloví.

Související Příspěvky