EXEKUTOŘI UŽ ZAČALI JEDNAT, JDE O STAMILIONOVÉ DLUHY: CO ŘEKL JAROMÍR SOUKUP O PROBLÉMECH SVÝCH FIREM

Jaromír Soukup je známý jako moderátor, podnikatel, miliardář a úspěšný mediální magnát. Média ale informovala, že se potýká s dluhy a musí tyto situace řešit. Jde o stamilionové částky, navíc už začali jednat exekutoři. Píše o tom web eXtra.cz s odkazem na Borovan.cz.

Jaromír Soukup se podnikání věnuje od počátku devadesátých let, založil tehdy mediální agenturu Médea, která vlastní další společnosti v Česku a na Slovensku.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

V roce 2000 založil vydavatelství Empresa Media a před jedenácti lety koupil TV Barrandov.

Média však uvádějí, že jeho firmy již dluží stovky milionů. V minulých letech se podnikateli dařilo řídit své impérium tak, že se nic katastrofálního nestalo.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Nyní se ale dostal do větších problémů a co bylo důvodem, zatím není známo, možná to bylo kvůli neúspěšné investici nebo odchodu čínského investora.

Někteří lidé chtějí, aby jim to podnikatel vrátil, a tak se již rozhodli jednat.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

„Exekutoři, kteří se v těchto týdnech ‚zakousli‘ do mediální skupiny Jaromíra Soukupa, spustili kroky s nepříjemným dopadem na řadu aktivit a řízení Soukupových podniků,“ informuje web Borovan.cz.

Týká se to několika jeho společností i úvěrů, které si vzal u ČSOB, jde o více než půl miliardy korun.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Nyní se kvůli krokům exekutorů možnosti řízení podnikateli zúžily. Exekutoři jeho firmy zatížili různými příkazy k prodeji jejich majetku.

Určité skupiny lidí chtějí, aby Jaromír začal splácet dluhy, některé požadují vrácení desítek tisíc, jiné desítky milionů korun.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Mediální magnát v minulosti o svých problémech mluvit nechtěl, dnes už to nepopírá. „Ale samozřejmě, že těžkosti ustojíme, bez obav… Naši taktiku nechte na mně, díky,“ řekl pro eXtra.cz Soukup.

Související Příspěvky