Agáta Hanychová ukončila boj a souhlasila se Soukupem. Podepsala to a zhroutila se

Agáta Hanychová se rozhodla v době Velikonoc ukončit mediální a soudní boj s otci svých dvou dcer – Jakubem Prachařem a Jaromírem Soukupem. Na svém Instagramu zveřejnila veřejný vzkaz, ve kterém oba muže žádá, aby v zájmu klidu a pohody dětí tento spor ukončili.

Tohle se stalo.

Hanychová ve svém příspěvku uvedla, že se vzdává svých požadavků a souhlasí se vším. Vzkázala otcům dcer, ať platí takové výživné, jaké si myslí, že si jejich dcery zaslouží. Respektuje také jejich přání nefotit dcery.

Pro veřejný vzkaz se rozhodla proto, že i probíhající spory jsou veřejné. „Než mít rakovinu a neustále se trápit, tak mu raději všechno podepíšu. Já už na to nemám sílu. Ať žijí české soudy a muži si dál honí své ego,“ prozradila Blesku vyčerpaná Agáta, která dohodu podepsala, i když je – jak sama tvrdí – pro ni ve všech směrech velmi nevýhodná. V čem, to už nechtěla konkretizovat s komentářem, že už se ve věci nemíní dál pitvat… K Agátině stavu mohl přispět i postoj její právničky, která jí údajně oznámila, že pakliže takovou dohodu podepíše, jejich spolupráce ihned končí..

S Jakubem Prachařem má Agáta šestiletou dceru Miu. Nedávno měli soudní stání ohledně střídavé péče a zatím zbývá domluvit výši alimentů a zveřejňování fotek Mii. S Jaromírem Soukupem má jedenáctiměsíční dceru Rozárku a před dvěma týdny byla kvůli ní také u soudu. Tématem bylo hlavně sdílení snímků jejich dcery na sociálních sítích.

Oba soudy byly odročeny. Jakub Prachař ani Jaromír Soukup si nepřejí, aby Hanychová zveřejňovala fotky dcer na sociálních sítích, kde je na rozdíl od nich velmi aktivní. Argumentují bezpečností dětí a tím, že Hanychová dcery využívá k propagaci produktů. Agáta Hanychová se tedy rozhodla ustoupit požadavkům otců svých dcer a ukončit táhnoucí se spory. Učinila tak veřejně, protože i dosavadní průběh byl veřejný. Vyjádřila přání, aby nyní už všichni zúčastnění měli klid.

Související Příspěvky