Toto řekla Simona Krainová o vesničankách. Poštvala tak proti sobě spoustu fanoušků

Simona Krainová oslavila již 49. narozeniny a vždy říká, že se vůbec necítí stará. Svůj mladší vzhled pečlivě udržuje a podstupuje různé lékařské procedury. Původně fanouškům to nevadilo, ale nyní se do Simony pustili. Píše o tom web onlyu.cz s odkazem na idnes.cz

Podívejte se, co řekla:

Krainová uvedla, že do svého těla investuje trochu více, než ženy na vsi, protože ono ji živí. Doplnila ale, že prsa si nenechával zvětšovat a nikdy o tom nepřemýšlela.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

Pravidelně ale podstupuje zákroky na obličeji a díky injekcím udržuje dokonalou pleť. Nově se také chystá na operaci víček.

Simona nevidí v tom nic zvláštního, protože tuto operaci za sebou má již hodně lidí v její věku. Pak ale Krainová řekla několik vět, za které schytala velkou porci kritiky od svých příznivců.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

Moderátorka totiž uvedla, že ji tělo živí a svůj vzhled musí neustále řešit. „Neříkám, že každou vrásku, ale tím, že dělám tuto práci, se na to určitě zaměřuji víc než třeba nějaká žena na vesnici,“ podotkla Krainová.

Simona před časem říkala, že nebojí ostatním ukázat, jaké zákroky podstupuje, aby ženy viděly, že stačí málo pro zachování mladšího vzhledu.

Simona Krainová / Zdroj: tv.blesk.cz

Fanoušků se ale její vyjádření dotkla, protože v minulosti Simona sebe označovala za holku z vesnice a s úsměvem vzpomínala, co pro ni venkov znamená. Časem se to ale asi změnilo.

Simona Krainová/Zdroj: instagram.com

Příznivci modelky jí proto řekli, co si o její slovech myslí. Někdo Krainové napsal, že ženám ze vsi nesahá ani po paty. Další uvedli, že by se měla zamyslet nad tím, co říká.

V budoucnu by si Simona zřejmě měla dávat pozor na to, co říká, protože si posledním rozhovorem získala řadu nepřátel.

Související Příspěvky