Simona Krainová prozradila, že chodila se Sylvestrem Stallonem. Prozradila také, jaký byl ve všech ohledech

Simona Krainová se věnuje modelingu od puberty. Je velmi krásná žena, takže muži o ni vždy měli zájem, chtěli s ní chodit. Modelka randila s několika muži, nyní je vdaná a vychovává dva syny. Nedávno promluvila o svých bývalých partnerech. Píše o tom server Onlyu.cz s odkazem na iDnes.cz.

Tohle prozradila: 

V neděli 19. února oslavila Simona Krainová jubileum, je jí 50 let. Začala se věnovat modelingu už v pubertě, když jí bylo 17 let, sama odletěla do Paříže.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

V rozhovoru pro iDnes.cz prozradila, že tam začala chodit s americkým modelem, ve francouzské metropoli přišla o panenství. S partnerem žila rok, pak se vrátil do Ameriky a to jí zlomilo srdce.

Krásná česká modelka pak nějakou dobu chodila s hollywoodským hercem Sylvesterem Stallonem. Vztah jim ale nakonec nevyšel. Nelíbilo se jí, že jí říkal, co by měla dělat, co by měla jíst nebo jaké oblečení by měla nosit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by simonakrainova (@simonakrainova)

„Byl velmi panovačný a zvyklý na to, že se svět točí podle jeho pravidel. Když jsem z nich jen trochu uhnula, hned se zlobil a napomínal mě,“ řekla Simona Krainová.

Jejím partnerem byl i Sagvan Tofi. Herec se však nechtěl oženit a pak začal randit se zpěvačkou Darou Rolins. Problém byl, že se s nimi chodil paralelně.

Simona Krainová / Zdroj: Super.cz

Její další láskou byl Alex Bougault. Rozešli se proto, že si její partner našel milenku, zatímco ona létala po různých zemích, protože byla již známou modelkou.

V roce 2003 se Simona Krainová provdala za herce, hudebníka a producenta Bořka Slezáčka. S ním však nebyla šťastná a nyní o bývalém manželovi ani nechce mluvit.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

Poté chodila s jedním Turkem a hokejistou Hudlerem. Dne 5. září 2010 se provdala za podnikatele Karla Vágnera mladšího, který se stal tím pravým. Manželům se narodili dva synové.

Související Příspěvky