Obrovský bojovník prohrál boj s rakovinou. Toto byla jeho poslední slova

Liam Preece byl 15 letý chlapec, který si svými vtipnými videi na YouTube získal velkou oblibu. Liamovi diagnostikovali osteosarkom, typ rakoviny kostí, v červnu 2020.

Jaká byla jeho poslední slova?

Maminka chlapce Jodie Conroy oznámila jeho úmrtí v příspěvku na facebooku a uvedla, že jí zemřel v náručí krátce po osmé hodině večer. Pod zprávou jeho maminky byly zanechány stovky komentářů od lidí, kteří ho nazývají „inspirací“ a „neuvěřitelným bojovníkem“. „Liam, byl jsi bojovník a tvůj úsměv nikdy nezapomenu, ani tvůj pozitivní přístup po celou dobu. Posílám obrovské objetí tobě i tvé rodině,“ napsal jeden z fanoušků.

Jiný uvedl, že se na Liama ​​bude vždy vzpomínat jako na šťastného a inspirativního chlapce, který se snažil být pozitivní. I když tento mladý chlapec bojoval se zákeřnou a krutou nemocí, nezapomínal na ostatní, kteří procházejí týmž. Jeden z fanoušků označil Liama ​​za „drzého, vtipného chlapce“, který „každého rozesmál“.

JEHO MAMINKA ŘEKLA: „LIAM BYL VELMI MILÝ A ŠŤASTNÝ, ŽÁDNÁ SLOVA NEDOKÁŽOU POPSAT, JAK JSEM HRDÁ NA TO, ŽE JSEM JEHO MÁMA.“

Liam si založil vlastní kanál na YouTube, který nazval Jmenuji se Liam, aby se otevřeně a upřímně podělil o svou cestu. Jeho optimistický styl a upřímná videa mu vynesly více než 11 000 odběratelů a také uznání dalších youtuberů. Chlapec řekl, že svůj kanál založil, aby pomohl ostatním.

Liam Conroy byl vášnivým fanouškem fotbalového týmu Manchester United a dříve, když byl v nemocnici, dostal dokonce podepsané tričko od hvězdného fotbalisty Marcuse Rashforda. Odpočívej v klidu andílek.

Související Příspěvky