Žena sleduje svého muže poté, co jí lhal, že je stále v práci, a to, co nakonec zjistí, ji zanechá beze slov

Jednoho dne byla naše hrdinka poblíž supermarketu, kam s manželem často chodili. Myslela si, že už by mohl být s prací hotov a že si budou moci vzít nějaké jídlo. Pokusila se ho kontaktovat, ale hovor okamžitě přešel do hlasové schránky.

Dostala od něj zprávu, kde jí vysvětloval, že je ještě v práci, a žádal ji, aby na něj nečekala a přišla dřív. Žena však byla na parkovišti svědkem něčeho podivného. Náhodou spatřila SUV, které určitě patřilo jejímu manželovi.

Jeho podivné chování jí vyrazilo dech. Rozhodla se okamžitě nepodnikat žádné kroky a trpělivě na něj a jeho výmluvy počkat. Jen si představte její překvapení, když vedle SUV, ve kterém jasně viděla svého manžela, uviděla parkovat staré auto.

Dylan byl oblečený v civilu, ale okamžitě se převlékl, oblékl si klasický oblek a nasedl do SUV. Catherine se rozhodla počkat na něj doma a nedělat hned ukvapené závěry.

Když konečně dorazil domů a společně večeřeli, normálně se ho zeptala, jaký měl den. K Catherininu překvapení začal vyprávět o všech těch papírech, dokumentech a o tom, jak měl nabitý den. Ženě se srdce roztříštilo na kousky.

Druhý den ráno se rozhodla, že na něj počká. Když se jí muž zeptal, kam má namířeno, odpověděla, že se předtím objednala k lékaři ohledně svých nesnesitelných bolestí zad.

Když dorazila na parkoviště, opět viděla svého muže, jak přesedá z SUV do starého sedanu a převléká se. To ji doslova zarazilo. Catherine ho začala sledovat a srdce jí bušilo neudržitelnou rychlostí.

Nakonec zastavil u zalesněné oblasti, cesty, která vedla do lesa, a Catherine pokračovala v cestě pěšky. Spatřila dřevěný domek, vedle kterého byl vidět starý sedan. Tam spatřila Dylana, jak hovoří s nějakým mužem.

Catherine už nemohla čekat a rychle se k muži přiblížila. Rozzlobeně se ho zeptala, co se děje a proč jí lhal o schůzce v kanceláři. Byla doslova rozzuřená a takový obrat rozhodně nečekala.

Nebohý muž vedle Dylana se zvědavě zeptal, kdo je ta žena, Catherine si pospíšila s odpovědí. Muž byl překvapený a zeptal se Dylana, proč mu lhal o tom, že je svobodný a pracuje na benzinové pumpě.

Catherine ho nakonec zamkla ve sklepě a donutila ho promluvit a konečně všechno vysvětlit. A muž začal: „Měl jsem syna a všechno to začalo, když jsem s ním šel k doktorovi…“.

Vysvětlil, že jeho syn má vzácné onemocnění a že potřebují zaplatit 100 000 dolarů za urgentní operaci. Když se to dozvěděla jeho už bývalá přítelkyně, nechala na stole dopis na rozloučenou a zmizela.

Zanedlouho manžel zavolal svému příteli Harrymu, se kterým se chystal vyloupit banku. Když se jim nakonec podařilo banku vyloupit a byli na cestě ukrýt peníze, začali je sledovat policisté a Harryho dokonce zastřelili.

Harry byl nakonec zatčen, ale policie peníze nenašla. Později se ukázalo, že operace způsobí dvojnásobek peněz, takže Dylan musel utratit i Harryho podíl. Bez ohledu na to všechno jeho syn bohužel zemřel.

To všechno udělal proto, že se s ním nechtěl o peníze dělit, ale když už Catherine všechno odhalila, začal Harry požadovat svůj podíl a vyhrožovat mu tvrzením, že vyklopí všechno o jeho minulosti.

Dylan se rozhodl souhlasit a dát mu svých 100 000 dolarů ze svého bankovního účtu. Když však vstoupili do banky, uvědomil si, že Harry není ten, komu by mohl věřit. Dylan se také obával o život své ženy.

Ve chvíli, kdy se přiblížili k úředníkovi, Dylan vykřikl: „Je to loupež!“. Přijela policie a odvedla je. Dylan byl rád, že alespoň jeho žena bude v naprostém bezpečí.

Související Příspěvky