Nemocná princezna Kate přišla s novou zprávou, která do pár hodin obletěla celý svět

Kensingtonský palác vydal oficiální poděkování za podporu princezně Kate, které se jí od veřejnosti dostává. Některým se však zpráva nezamlouvá.

Spekulace kolem princezny Kate konečně utichají. Od emotivního prohlášení, které princezna natočila před několika týdny, od ní přichází další zpráva. Oficiální poděkování za podporu vydal Kensingtonský palác. Jak uvedl deník Čas, mnohé tato zpráva potěšila, jiní se však podivují nad některými detaily. Minimálně nejbližších 6 měsíců se princezna bude věnovat pouze svému zdraví a nedá se tak předpokládat, že ji veřejnost bude pravidelně vídat.

Palác vydal poděkování za podporu nemocné princezny

Princezna Kate poslala prostřednictvím Kensingtonského paláce další poděkování za podporu, kterou jí lidé v těchto těžkých časech projevují. Pro některé je to potěšující zpráva. Jiným se nelíbí, že na děkovné kartě s královskou hlavičkou není uveden princeznin podpis a není k němu přiložena fotografie.

 

 

Konspirační teorie se masově šířily poté, co se princezna po operaci břicha přestala objevovat na veřejnosti. Pochybnosti pak vzbuzovala i amatérsky upravená fotografie, na níž je Kate se svými dětmi. Ani video zachycující Kate s Williamem na farmářském trhu mnoho lidí nepřesvědčilo o tom, že je na něm samotná Kate.

Kate pobývá v Norfolku, kde ji podporují i přátelé

Po vydání emotivního prohlášení princezny o tom, že trpí rakovinou a bude podstupovat preventivní chemoterapii, však konspirace utichly. Někteří lidé se dokonce omluvili za šíření nepodložených spekulací. Další jsou však stále přesvědčeni o tom, že věci, které se kolem princezny Kate dějí, jsou podivné. A spekulují, že video, v němž se princezna svěřuje se svou diagnózou, je vytvořené umělou inteligencí.

Fotografie: Depositphotos

Palác však už avizoval, že počítají s tím, že princezna se bude léčit minimálně 6 měsíců. A jak uvádí deník Mirror: „Během tohoto náročného období je pro Kate nezbytné, aby byla obklopena spolehlivou podpůrnou sítí.” Princezna Kate tak nyní pobývá v Anmer Hall v Norfolku, kde se podle královského zasvěcence cítí jako doma.

Má tam rovněž několik blízkých přátel, kteří jí poskytují praktickou i emocionální podporu v tomto nelehkém období. Princ William rovněž omezil své povinnosti, aby mohl být oporou své nemocné manželce. Na SvětěKreativity sledujeme dění kolem královské rodiny. Podívejte se na propast, která se mezi královskými bratry neustále prohlubuje. Princ Harry řeší vztah Williama a Camilly.

Související Příspěvky