„Exkluzivní záběry adoptovaných dětí Cruise a Kidmanové“: Takto vypadají jejich dospělé děti

Před 30 lety Kidmanová a Cruise adoptovali dvě děti, ale herečka na ně krátce po rozvodu zapomněla 💔😦Poprvé po dvou letech fotografové zachytili jejich dospělé děti. 🧐🤔Tady jsou! 😮

Tento pár byl považován za jeden z nejsilnějších a nejkrásnějších v Hollywoodu. Přesto bohužel neměli biologické děti. Až v roce 1992 herec adoptoval holčičku.

Jejich adoptovanému synovi bylo teprve 6 let, když se rodiče rozvedli. Po jejich rozchodu soud rozhodl, že by oba měli převzít odpovědnost za své děti. Kidmanová však byla stále zaneprázdněná herectvím a cestováním a nemohla si na ně udělat čas. Tady je nyní Isabella!

Kidmanová nedokázala své děti udržet mimo vliv svého manžela, který se v té době velmi zajímal o scientologii. Nemohla s tím nic dělat a nezbývalo jí nic jiného než se toho vzdát.

Za zmínku stojí, že jeho druhé manželství skončilo rozvodem ze stejného důvodu. Nicole se pak provdala za kytaristu a obdarovala ho biologickými dědici.

Vynikající herečka přestala komunikovat se svými adoptivními dětmi, které již dospěly a nedávno byly poprvé po dvou letech zachyceny.

Související Příspěvky