Chaotický nástup krasobruslařského páru připomínal scénku z grotesky. Brzy však všechny uchvátili

Kanadská krasobruslařka a americký krasobruslař společně tvořili jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších páru v této disciplíně. Jejich vystoupení dobylo internet.

Caitlin a Andrew spolupracovali od roku 2006 do roku 2019. Během své společné kariéry dosáhli mnoha úspěchů, včetně medailí na světových šampionátech a mistrovství čtyř kontinentů. Jejich umělecký styl a technické dovednosti byly vždy velmi ceněny a jejich vystoupení byla často velmi emotivní a poutavá.

Jejich společná kariéra byla plná úspěchů

Vystoupení, která předvedl Andrew společně s Caitlin, patřila mezi nejzapamatovatelnější v krasobruslařském světě. V roce 2015 předvedli nezapomenutelné vystoupení a to přímo na mistrovství světa v krasobruslení. Vystoupení, které se dotklo několika milionů lidí, bylo vhodně doplněno o dojemnou píseň Say Something, jak uvedl web Život.

 

 

Vystoupení bylo ohromující hlavně díky velkému počtu náročných prvků a celkovému emočnímu náboji. Na první pohled bylo jasné, že technika této dvojice je téměř neuvěřitelná a oba dva jsou spolu dokonale sehraní. Záznam z jejich vystoupení se dostal také na síť YouTube, během chvíle získal více než půl milionu zhlédnutí.

Píseň, která popisuje smutnou životní situaci

Píseň „Say Something“ v interpretaci Christiny Aguilery a A Great Big World je baladou, která vyjadřuje bolest a smutek ve vztahu, který se blíží ke konci. Je známá pro své silné emoce a upřímný text, který oslovuje mnoho posluchačů. A právě tyto pocity dokázala dvojice vhodným, dojemným a trefným způsobem přenést na led a do svého vystoupení.

Vystoupení, které dvojice předvedla, je opravdu ohromující. Caitlin se krasobruslení věnuje od 6 let, spolu s Charlesem tvořili skvělou taneční dvojici, která dokázala emoce písně přenést na led. Nejedná se o jedinou talentovanou dvojici, o níž jsme na SvětěKreativity psali. Potlesk ve stoje si vysloužila také dvojice důchodců.

Související Příspěvky