PETR NÁROŽNÝ SLAVÍ 86. NAROZENINY: „DĚSIL BYCH SE, ŽE SE MOJE VNUČKY VRÁTÍ JAKO ZELENÉ EKOKOMUNISTKY,“ VYJÁDŘIL SVÉ OBAVY

Herec, bavič a moderátor Petr Nárožný zahájil svou kariéru koncem šedesátých let dvacátého století. Dnes je oblíbeným umělcem, který ztvárnil desítky rolí. Vychoval dvě děti a je dvojnásobným dědečkem, který se však bojí o budoucnost svých vnoučat. Píše o tom web Ženy.iPrima.cz.

Petr Nárožný se narodil 14. dubna 1938 v Praze, v neděli oslavil 86. narozeniny. Stále hraje, do důchodu se nechystá a každý den bere jako dar.

Petr Nárožný / Zdroj: youtube.com

Uvědomuje si, že ve svém věku už nemůže být tak zdravý jako v mládí, nějaké nemoci ho stejně budou trápit, ale nestěžuje si.

S manželkou Ivou má dceru Kateřinu a syna Petra. Díky dceři nyní vychovává dvě vnučky.

Petr Nárožný / Zdroj: youtube.com

Přeje jim vše nejlepší, ale stav společnosti ho nyní děsí, stejně jako dění ve světě. „Děsí mě představa, jakou budoucnost jim současná Evropa připravuje,“ řekl Petr Nárožný pro časopis Reportér.

Dříve chtěl, aby jeho vnučky studovaly v zahraničí, například v Německu, Francii nebo USA, a finančně by jim pomohl, ale nyní pochybuje, zda je to dobrý nápad.

Petr Nárožný / Zdroj: youtube.com

„Zatím jsou dobře vychované a já bych se děsil, že se vrátí třeba jako zelené ekokomunistky,“ dodal herec.

Rozhodovat už ale nebude, přesto věří, že vnučky to zvládnou.

Petr Nárožný / Zdroj: youtube.com

Oslavenec má obavy i z finanční situace v Česku, státní bankrot je podle něj reálný scénář. Přirovnal stát k člověku, který vydělává 30 tisíc Kč měsíčně, ale pravidelně si půjčuje od svého souseda dalších 30 tisíc.

Soused ho jednou požádá o vrácení peněz a pak ten člověk bude muset učinit nějaké vážné rozhodnutí a možná to bude pro mnohé nepříjemné.

Petr Nárožný / Zdroj: youtube.com

„Donekonečna na dluh žít nelze,“ řekl svůj názor Petr Nárožný.

Související Příspěvky