Manželé po 4 letech ve svém domě objevili skryté dveře. Místnost za nimi nejspíše sloužila jako spíž

Už čtyři roky žijí v tomto rodinném domě, až teď zjistili, že celá jedna stěna pokoje je falešná. Za ní se ukrývají tajné dveře.

Deník TWN informoval o nezvyklém nálezu manželů, kteří neměli nejmenší tušení, co se v jejich domě skrývá. Úplnou náhodou si všimli, že jedna celá zeď v jejich domě je falešná a dá se posunout. Za ní pak našli kovové dveře vedoucí do tajuplné místnosti. Lidé na internetu se dohadují, k čemu mohla sloužit. Pěstovalo se tu konopí, nebo se tu snad někdo zbavoval mrtvol?

Manžel posouvá celou zeď a za ní najde tajné dveře

Manželé v tomto rodinném domě bydlí už čtyři roky, ale až teď objevili, že se tu ukrývá opravdu nezvyklé tajemství. Za jednou stěnou, jež vypadá jako součást pokoje, totiž objevili kovové dveře vedoucí dál do menší místnosti. Manželka Aurora Blazingstar pak videa, která z tohoto objevu natočili, umístila na svůj tiktokový učet.

 

 

S manželem se na nich dohadují, k čemu mohla tato zvláštní místnost sloužit. Na podlaze jsou jen dvě staré rohožky a odtok pro vodu. Podlaha je také pokrytá skvrnami, o kterých oba doufají, že jsou od rzi a nikoliv od krve. Na podlaze se válí malá dětská hračka. Zvláštní také je, že dveře se dají zavírat jen zvenčí, uvnitř totiž chybí klika. Video v mnohých diskutujících vyvolalo opravdu temné představy.

Vysvětlení je však trochu nudné

Někteří lidé navrhovali, že by se původní majitelé měli prověřit, protože je to podle nich ideální místnost, v níž byste mohli někoho rozčtvrtit. Jiní si však mysleli, že by to byla spíše skvělá pěstírna konopí. Manželům přišlo nejpravděpodobnější, že se jednalo o místnost na uschování zbraní nebo trezoru s cennostmi. Skutečný účel místnosti se však nakonec ukázal jako poměrně nudná varianta.

Mělo by totiž jít o chladírnu na uchování potravin. Jedna z komentujících poznamenala, že sama bydlí v domě z 90. let a úplně stejnou místnost má doma také. Tyto místnosti jsou umístěné pod venkovní verandou a skutečně mají sloužit k uchovávání potravin. Proč však je vchod do této místnosti schovaný za velkou posuvnou zdí, to už nikdo nedokázal zodpovědět.

@kids_up_in_here Unedited first views of the hidden room. #creepy #hiddenroom #hiddenroominmyhouse #hiddenrooms #creepytok #fyp ♬ original sound – Aurora Blazingstar

Aurořin manžel však hned věděl, jaké by pro místnost našel využití. „Bude to pokoj pro hosty. Tvoje matka tu může být,“ říká ve videu a oba se tomu upřímně zasmějí. Na SvětěKreativity se můžete podívat na podobný případ. Žena při rekonstrukci objevila v knihovně tajné dveře. Ze skryté místnosti ji málem trefil šlak.

Související Příspěvky