Spolužák ukradl chlapci pití. Druhý den mu matka připravila koktejl ze soli a octa. Skončil v nemocnici

Spolužák ukradl jejímu synovi pití. Jeho matka vzala věci do svých rukou a chtěla zabránit další šikaně svého syna. Netušila, že nakonec skončí ve vězení.

Texaská matka byla zatčena poté, co namíchala koktejl pro tyrana svého syna, informoval deník People. Po napití si dítě začalo stěžovat na nevolnost a skončilo v nemocnici. Ženu zatkli policisté a obvinili ji z ublížení na zdraví. Celý případ se i nadále vyšetřuje. Žena se brání. Podle ní šlo o netoxickou směs, která neměla nikomu ublížit.

Namíchala koktejl a řekla synovi, ať ho dá spolužákovi

45letá Jennifer Lynn Rossi z amerického Texasu se chtěla bránit šikaně svého desetiletého syna. Tomu měl jeden ze spolužáků předchozí den ukrást láhev s pitím. Namíchala tedy do jeho sportovní láhve nápoj, který obsahoval ocet, sůl a citron. Svému synovi pak řekla, aby z láhve dal napít spolužákovi, jenž ho předchozího dne okradl.

 

 

Chlapec tak učinil a v hodině tělocviku dal spolužákovi napít. Ten však nedlouho poté začal pociťovat nevolnost a bolesti hlavy. Nakonec byl převezen do nemocnice. „Ačkoli obsah nápoje byl netoxický, incident vyústil v hospitalizaci dítěte,“ uvedl podle ABCNews úřad šerifa okresu Bexar ve svém prohlášení. Zaměstnanci nemocnice uvedli, že dítě ještě bude potřebovat lékařské ošetření a poté bude z nemocnice propuštěno.

Disciplinárnímu řízení bude čelit i její syn

V průběhu vyšetřování vyšlo najevo, že texaská matka namíchala octové pití záměrně, aby předešla krádeži nápoje svého syna. Rossi byla policisty zadržena a skončila ve vězení. Byla obviněna z ublížení na zdraví. Vyšetřování incidentu však i nadále probíhá. Mnoho lidí se za chování matky postavilo a myslí si, že pokud se prokáže, že její syn byl šikanován, neměla by být z ničeho obviněna.

„Ať už jsou obvinění ze šikany, která je základem této situace, podložená nebo ne, nikdy to není omluva pro to, že někdo vezme věci do vlastních rukou a zraní dítě,“ řekl podle CBSNews šerif okresu Javier Salazar. Rossi uvedla, že jako zdravotní sestra věděla, že namíchaná směs nemůže chlapci zdravotně uškodit. Ten se měl z láhve napít a kvůli odporné chuti vše vyplivnout.

Je tedy otázkou, z čeho se mu nakonec udělalo špatně. Za její neuvážené jednání však bude postižen i její syn, který bude podroben disciplinárnímu řízení v souladu se školním řádem, jenž upravuje chování studentů. Podívejte se na jiný případ, o kterém jsme na SvětěKreativity informovali. Žena otrávila svého partnera kvůli dědictví.

Související Příspěvky