Obrovská tragédie: Zemřel zpěvák z oblíbené kapely Maxim Turbulenc, Daniel Vali

PRAHA. Ve věku 53 let nečekaně zemřel zpěvák skupiny Maxim Turbulenc, Daniel Vali. Podle předběžných informací byla příčinou smrti zástava srdce, o čemž informovala agentura TASR s odkazem na oznámení kapely na sociální síti a webový portál CNN Prima News.

Tohle se stalo.

Skupina o úmrtí svého člena informovala v sobotu prostřednictvím Facebooku. V tomto roce měl Daniel Vali se skupinou oslavit 30 let působení na hudební scéně, jak uvádí CNN Prima News.

Vali zemřel náhle a nečekaně během večeře s přáteli, kdy se bez předchozího varování zhroutil na zem. Na místo byla ihned povolána záchranná služba, která se zhruba hodinu snažila zpěváka oživit, avšak marně. Zdá se, že příčinou úmrtí byl infarkt.

„Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu,“ sdělil CNN Prima News další člen kapely, Tomáš Báča. „Je to strašné. Nemohu uvěřit, že se to stalo,“ dodal s úžasem.

Foto: instagram.com

Maxim Turbulenc byla založena v roce 1994 Valim společně s Pavlem Vohnoutem a Petrem Panochou v pražské čtvrti Klánovice. Nejznámějším hitem kapely je podle serveru Novinky.cz píseň „Jede, jede mašinka“ z roku 2000.

Česká média o tragédii informovala v nedělní ráno po tom, co oblíbený zpěvák náhle zemřel během nočního setkání s přáteli.

Foto: youtube.com

Daniel Vali byl dlouhodobě spojen s úspěchem skupiny Maxim Turbulenc, která si během let získala širokou fanouškovskou základnu díky svým hitům a energickým vystoupením.

„Byl to úžasný kluk, super člověk. Rád rozdával radost, uměl skvěle bavit ostatní,“ vyjádřil se s citovým pohnutím Tomáš Báča o svém kolegovi a příteli. Daniel Vali po sobě zanechal svou bývalou manželku Ivu a dvě děti, syna Daniela a dceru Patricii

Související Příspěvky