Řekla, že je příliš hezká na to, aby pracovala. Takhle reagovali její fanoušci, neuvěřitelné

Jedna TikTokerka způsobila rozruch poté, co řekla, že by neměla pracovat, protože je na to příliš hezká. Co říkají uživatelé internetu? Pod videem mladé ženy se spustila pořádná lavina komentářů.

Podívejte se na to sami: 

Lucy Welcher, která nasbírala přes 10 milionů lajků, řekla, že už nehodlá pracovat, protože ji kráska donutí, aby se tím už dál nezabývala. Svůj názor vyjádřila při řízení auta a popíjení ledové kávy.

Příliš hezká na práci?

„Nechci pracovat do konce života.“ Vypadám, jako bych se chtěl probouzet v 6 ráno každý zasraný den po dalších 60 let? Ne! Na to jsem moc hezká!“ Lucy říkala.

Určitě netušila, že se pod jejím přiznáním každou chvíli objeví mnoho negativních komentářů. Žena se musela vyrovnat s vlnou nenávisti.

„Zkuste vstávat každý den ve 4 hodiny ráno, pracujte 60 hodin týdně,“ píše uživatel internetu.

„Možná je nejvyšší čas, aby ses pokusila stát se dospělou, ne privilegovanou princeznou, která očekává, že ti tvůj život padne k nohám?“ Ptá se někdo jiný.

Našli se však i lidé, kteří přiznali, že mají také dost práce a že jsou vyčerpaní.

Za zmínku stojí, že TikTokerka každý den vydává nahrávky, na kterých ukazuje make-up pro práci. Podle její zprávy Lucy pracuje v lázních a nedávno byla dokonce povýšena.

Influencerka rychle přiznala, že její zpověď byla humorného charakteru. Nakonec se rozhodla video ze svého účtu odstranit.

@lucywelcher Is there a school for how to get a sugar daddie cause I’ll go there😍 #BOLTBEATREMIX ♬ original sound – LUCY

Související Příspěvky