Chtěla mít klid od lidí, tak se odstěhovala na samotu. Dnes žije svůj sen a užívá si vysněnou svobodu

Ne každý umí být samostatný a pracovitý. Tato žena, která se rozhodla odstěhovat do mobilního domu na samotě, to však zvládá perfektně.

Některé jedince po nějaké době začne unavovat život mezi lidmi ve městě. Panelové domy plné lidí či obchodní domy, kde je to hlava na hlavě, zkrátka nemusí být pro každého. Některým prostě po určité době dojde trpělivost a začnou hledat cestu, jak z tohoto života pryč. Podobně se to stalo i této ženě, jež však vzala vše do svých rukou a rozhodla se pro diametrálně odlišný styl života, než který žila do té doby.

Žena bydlela s kamarádkou

Dříve tato žena bydlela společně s kamarádkou, kdy společně sdílely pronajatý byt. Jednoho dne se však majitel bytu, který měly ženy pronajatý, rozhodl, že ho prodá. Ženám tedy nezbylo nic jiného než začít hledat nové bydlení. Zatímco její kamarádka našla nový byt velice rychle, tato žena se rozhodla, že už nebude dále bydlet někde v nájmu, a rozhodla se udělat ve svém životě radikální změnu.

Žena investovala do vlastního domu

Žena se tedy rozhodla, že místo nájmu své peníze investuje a pořídí si mobilní dům. Tento mobilní dům však nebyl takový, jaký by si mohli někteří představit. Dům, ve kterém žije tato žena, se nachází v horách a jeho provoz je poněkud odlišný od těch běžných. Žena tak musí denně odvádět tvrdou práci, aby obstarala vše, co je potřebné k tomu, aby v domě mohla žít.

Žena pěstuje i vlastní zeleninu

Mimo každodenního štípání dřeva na zátop musí tato žena každý den obstarat spoustu dalších věcí. Často se věnuje například sběru různých potravin v lesích, pěstování vlastní zeleniny, štípání dřeva či jiné práci na pozemku. Zaměstnání se věnuje jen velmi zřídka, jelikož její náklady na živobytí jsou velice nízké. Tím pádem nemusí denně chodit do práce proto, aby měla peníze na nájem a další věci. Ve svém domě má například i kompostovací toaletu a pro vodu si vždy musí dojít.

sekera

Žena zde nežije sama

I když se tato žena odhodlala k velice samotářskému životu, nežije zde úplně sama. Kromě občasných návštěv nejbližší kamarádky či majitele pozemku, který občas dorazí s nějakým požadavkem, jí dělá společnost její pes. Společně takto žijí už více než 8 let a zdá se, že ani jednomu nic nechybí. I když je tento styl života náročný, žena tvrdí, že jí to pomáhá udržovat se stále fit.

 

Související Příspěvky