Američanka se identifikuje jako pes. Čurá venku, spí v kleci a za odměnu baští psí mlsky

Americká streamerka na sociální síti Twitch, známá pod přezdívkou Meow Dalyn, žije velmi neobvyklým způsobem života.

Identifikuje se totiž jako pes. Nosí falešné psí uši, obojek a žije úplně jako bezstarostný psí mazlíček.O svém životním stylu natáčí krátká videa, díky kterým získala mnoho sledujících a zaujala i zahraniční média.

V rozhovoru pro australskou rádiovou show The Kyle & Jackie O Show o svém bizarním životě otevřeně promluvila.Dalyn chodí vykonávat potřebu ven, pokud zrovna neprší. Spí v kleci, kde má vlastní deku a polštáře v pastelových barvách. Uzavřený prostor klece jí dává pocit bezpečí a komfortu.

Přes den se baví aportováním, hryzáním kostí a má dokonce i své „páníčky“, kteří se o ni starají – krmí ji, berou na procházky, cvičí ji a odměňují pamlsky, když je hodná. Za odměnu dostává nejen maso a vývary, ale i skutečné psí sušenky.

Stejně jako opravdový pes se ale občas dokáže i pořádně ušpinit, když se utrhne z vodítka a jde se vyválet v blátě.Ke svému netradičnímu životnímu stylu se Dalyn odhodlala, když se osamostatnila a uvědomila si, že si jako dospělá a soběstačná žena může konečně užívat život přesně podle svých představ.

Její chování jí nepřijde vůbec divné, naopak věří, že v každém z nás se skrývá zvíře.Kritika okolí ji vůbec netrápí, nikdy si prý nedělala hlavu z toho, co si myslí ostatní. Koneckonců, většinu času je stejně vytížená honěním se za balónkem nebo jinými psími aktivitami.

Dalyn má tři „páníčky“, kteří se u ní střídají, ale zajímavé je, že jim za péči neplatí. Jsou to lidé se stejnými zájmy, kteří prostě rádi pečují o „psa v lidském těle“. Tak hlavně, že se našli a jsou spolu spokojeni.

Související Příspěvky