Monika Absolonová si posteskla, že pro své děti nemá „tatínka“: Od posledního rozvodu v lásce nemá štěstí

Monika Absolonová se svěřila, s kým trávila dovolenou na řeckém ostrově Kréta. Přiznává, že stále čeká na prince na bílém koni.

Už to budou dva roky, kdy na sociální síti zpěvačka Monika Absolonová oznámila konec vztahu se svým partnerem a otcem dětí Tomášem Hornou. Ačkoliv Monika své děti bezmezně miluje a věnuje se jim na sto procent, k dokonalému rodinnému štěstí jí přece jen něco chybí. A to především láskyplná náruč milujícího partnera a pocit kompletní rodiny.

Zatím zůstává bez partnera

Monika Absolonová se se syny Tadeášem a Matoušem v létě vypravili na horkou Krétu, kde si užívali klasické plážové dovolené. Na Instagram sdílela ze společného pobytu fotografie a dostala spoustu pochvalných reakcí, jak skvěle vypadá a jak jsou její děti roztomilé. Přiznala však, že na dovolené byla s dětmi sama a na dohled není ani žádný muž, s kterým by trávila volné chvilky:

„Ten princ na bílém koni zatím jaksi nedorazil. Zatím to, že mi to sluší, mi píšou jenom ženy a gayové,“ přiznala. „Člověk se nesmí vzdávat a já doufám, že se mi něco hezkého uděje,“ pokračovala optimisticky. Mrzí mě, že ta rodina není celá,“ dodala na konto svých synů. Monika má syny ve své výhradní péči a ti otce vídají jednou za 14 dní. Rozchod s Hornou ovšem probíhal za dost dramatických okolností.

Žila ve vztahu plném lží

Ačkoliv se sama Monika nikdy veřejně nechtěla přiznat, co za rozpadem vztahu stojí, a to proto, aby si to nikde nepřečetli její synové, je známo, že jeden z hlavních důvodů byly miliónové dluhy, které Tomáš nadělal. Monika přitom o ničem neměla ani ponětí„S každou informací o tom, co mi dělal Tomáš za zády, a dozvídám se každý den nové a nové věci, přichází úleva, že už spolu nejsme.

Smutek se přetavuje v úžas z toho, že jsem netušila, co se odehrává. Lidé mi začali říkat: ‚Věděla jsi tohle, tohle, tohle?‘ A já koukám jako blázen. Přichází ujištění, že jsem udělala správně. Už mě nic nepřekvapí a nic mi neublíží. To jsem přesvědčená,“ napsala krátce po rozchodu na svůj facebookový profil. Celé období pro ni bylo neskutečně složité, Monika se po rozchodu psychicky zhroutila a byla na dně, podobně jako se z druhého rozvodu dlouho vzpamatovávala i zpěvačka Bára Basiková.

Na muže nikdy neměla štěstí

Absolonová se netají tím, že vyhledala odbornou pomoc: „První měsíc jsem myslela, že umřu, ale i další asi tři až čtyři měsíce byla ta bolest opravdu intenzivní. Byla jsem i na konzultacích za psychiatričkou, psychologem, na rodinné konstelaci, přečetla jsem spoustu knih,“ svěřila se tehdy v rozhovoru pro deník Blesk.

Pro Absolonovou to však nebyla první bolestivá zkušenost s muži. První vážný vztah prožila Monika s hokejistou Václavem Eiseltem. Společně došli dokonce i před oltář, ale vztah nevydržel, rozvedli se dva roky po svatbě. Poté měla Monika další vážné vztahy, všechny však skončily fiaskem. Až s Tomášem Hornou to vypadalo, že se na ni usmálo štěstí.

Monika Absolonová a Tomáš Hornai

Páru se postupně narodili dva synové a v roce 2016 ji Horna požádal o ruku, k svatbě však nikdy nedošlo. Varovným znamením pro Moniku však tenkrát již mohlo být, že v době jejich seznámení byl Horna ženatý a měl jednu dceru. Jeho tehdejší manželka se o vztahu Tomáše a Moniky dozvěděla až z médií. Byla absolutně v šoku, protože dle jejích slov po ní Horna chtěl ještě pár týdnů předtím druhé dítě.

Související Příspěvky