Když maminka viděla jejich pitbula, jak vláčí v zubech měsíční dceru, nevěřila vlastním očím. Šlo doslova o život

Asi žádný rodič by na takovou událost neměl sílu někdy zapomenout. Jakmile se vám totiž dítě dostane do ohrožení života, je to to nejhorší, co může pro rodiče být.

V životě každého se děje spousty věcí a každý se někdy dostal do situace, která mu jistým způsobem mohla ohrozit život. Své o tom ví Nana Chaichanhda ze Stocktonu v Kalifornii, jejíž sousedku postihl požár, který málem vzal mnoho životů. To by ovšem na scéně nesměl být její milovaný pitbul.

Byl to večer jako každý jiný

Nana na tyto události vzpomíná, a nejspíše ještě dlouho vzpomínat bude, s hrůzostrašným mrazem po zádech. Jako každý večer šla klasicky i se svými dětmi spát a restartovat tak tělo do dalšího dne. To ještě nevěděla, že na druhý den se tedy rozhodně moc nevyspí. Probudil ji totiž její věrný domácí mazlíček, pitbul Sasha, kterému v té době bylo pouhých osm měsíců.

i

Začal hlasitě štěkat a škrábat na přední dveře, tudíž Nana vstala a pustila jej dovnitř. I tam ovšem štěkot neustával, což už bylo matce divné, přeci jen se takhle Sasha nikdy nechoval. Žena měla podezření, že se asi něco děje, a tak se instinktivně podívala ven z okna a nevěřila vlastním očím. Dům její sestřenice, který byl její sousední, totiž hořel.

Hlavní je zachránit své děti

Neváhala a okamžitě běžela pro své děti, které nic netušíc spaly v postýlkách. Jakmile ale dorazila do ložnice, tak již viděla, jak pitbul statečně táhne sedmiměsíční dcerku za plenu z postele, kdyby ji náhodou nestihla zachránit matka. Hasiči sice stihli dorazit během několika minut, ale sousedovic dům byl v troskách a samotné obydlí Nany bylo také v neobyvatelném stavu kvůli střechy.

Sestřenice Nany naštěstí nebyla doma, a tak se nikomu nic nestalo. Matka bude navždy vděčná jejímu mazlíčkovi za to, že jí pomohl zachránit devítiletého syna, osmiletou dceru a sedmiměsíční miminko. Nebýt totiž jeho, kdo ví, kdy by se Nana probudila a jaké obrátky by celá situace nabrala. Zvláštní na této události také je, že není běžné, aby pitbul Sasha spával venku. Tato noc byla, zdá se, výjimečná pro všechny účastníky.

Jak byste na požár u sousedů reagovali vy?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *