Starosta Novotný se ostře a vulgárně pustil do dětí. Zakázal by je ve společnosti. Tohle o nich řekl

Odešel ze hry, ale stále nachází způsob, jak si rýpnout do některých lidí a zvednout jim žluč. Starosta Pavel Novotný jde s dobou a pravidelně živě vysílá na svých sociálních sítích. Nedávno se o něm proslýchalo, že je v kontaktu s Oktagonem MMA, Clashem of Stars a RedFace, ale když dostal příležitost prokázat některé ze svých hrdinství v kleci, zarazil se.

Tohle udělal tentokrát.

Naposledy se tak stalo při zápase s Alešem Becherem, kde došlo k facce. Předtím to bylo s Ivem Osovským. I přes jeho dočasný ústup starosta naznačuje, že ho uvidíme v kleci, a všichni valíme oči… možná stejně jako posledně, když veřejně řekl něco o dětech.

Kontroverzní politik měl popíjet svou oblíbenou ranní kávu, ale jeho idylku přerušilo neznámé dítě. „Prostě nenávidím rodiče, myslím si, že jsou to nesoudná parta, která o svých dětech nic neví. Jediné, co je horší než rodiče, jsou děti.

Naprosto miluji butikové hotely. Vítám ty, které nedovolí malým dětem Cafe, Moc se mi to líbí…“ navrhl.„Prostě obtěžující malej zm*d nějaký ezomatky, co si neumí dítě vychovat… nesnáším to! Opruzuje mě malej Mauglí. Nenávidím to! Já si myslím, že tady ty děti by měly být úplně mimo společnost postaveny. To nejsou malé osobnosti, to jsou malí zm*di,“ čílil se.„Já mám dvě vychované malé holčičky, které pozdraví dobrý den, na shledanou. A toto (co navštívilo kavárnu), nejsou žádné malé osobnosti, to jsou malí zm*di,“ zopakoval znovu.

Další kontroverze do už tak velké veřejné neoblíbenosti byla zaseta a starosta nepochybně počítá s tím, že až jednou skutečně nadejde doba nějakého jeho zápasu, o kterém se stále zmiňuje, tak z toho bude těžit. Je nutno však dodat, že má za svými zády „Psychopata“ Aleše Bejra, pro kterého odmítnutí formou slova NE není odpověď a je dost možné, že mu ještě bude ťukat na dveře řeporyjské kanceláře.

Související Příspěvky