Dáda Patrasová promluvila o svém exmilenci. Společná dovolená? Tohle by s ním nyní chtěla dělat

Dagmar Patrasová se stáhla do pozadí po nehodě v opilosti. Opět překvapila. Opouští Felixe?
Česká herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (67) po skandálech ustoupila do pozadí. Poté, co byla koncem června obviněna z řízení v opilosti, se vyhýbala společnosti. Její italský přítel je stále ve hře. Uvažuje o tom, že opustí manžela Felixe Slováčka?
Léto nezačalo pro Patrasovou dobře. Loňská nehoda v opilosti nebyla zametena pod koberec a policie ji prohlásila za trestný čin. Státní zástupce pro Prahu 10 Richard Houdek podal na Dádu obžalobu. Většinu času tak bývalá dětská hvězda tráví doma.
Moc času netráví ani se svým manželem Felixem Slováčkem. V současné době je zaneprázdněn v práci. “Můj manžel má opět pracovní kolotoč a bohužel se naše termíny nepodařilo sladit,” citovala herečku agentura.
Hudebník však není jediným mužem v jejím životě. Po dlouhodobém vztahu s Lucií Gelemovou se jejich vztah dost unavil. Dagmar Patrasová nezapomněla ani na svého dlouholetého italského přítele Vita. Dokonce se s ním chce letos v létě setkat.
“Plánoval jsem jet do Itálie, ale pak bylo obrovské vedro, tak jsem to přehodnotil. Jedu tam na podzim,” přiznala černovlasá dívka. “Moc se těším. S Vitem jsme v neustálém kontaktu a denně si voláme,” uzavřela. Přežije její italský vztah těžce zkoušené manželství s Felixem?
“Plánovala jsem jet do Itálie, ale pak bylo obrovské vedro, tak jsem to přehodnotila. Jedu tam na podzim,” přiznala Patrasová. “Moc se těším. S Vítem jsme v neustálém kontaktu a denně si voláme,” uzavřela. Přežije její italský vztah těžce zkoušené manželství s Felixem Slováčkem?

Související Příspěvky