Šok pro diváky nové reality show: Lela Vémola má dvojnici. Ta podoba je neuvěřitelná

V reality show Ruža pre nevestu 2 diváky zaujala Daniela Nikoleta Kortišová alias Dolli – jak svými silikonovými vnady, tak i podobností s Lelou Vémolou.

V nové řadě reality show „Ruža pre nevestu“, kterou mohou sledovat i čeští diváci na platformě Voyo, soutěží celkem 17 dívek (a jedna tajná agentka) o srdce úspěšného podnikatele Radka Urbanyaka (34), který v Norsku provozuje luxusní bary. Jednou z nich je i Daniela Nikoleta Kortišová, která používá přezdívku Dolli. V pořadu se momentálně chová jako pravá „drama queen“, ale diváky zaujala i jinými aspekty…

Podívejte se na ni.

Milovnice plastických operací Dolli totiž některými rysy nápadně připomíná slovenskou influencerku žijící v Čechách Lelu Vémolu (34)! „Lela má mladší sestru? Nebo kdo to je?“ ptala se jedna žena v diskusi o pořadu na Facebooku a mnoho lidí sdílelo stejný názor. „S Lelou Ceterovou jsou jako dvojčata, mají stejná prsa,“ zazněl další komentář.

Ať už je to jakkoli, právě výrazné poprsí (každé s 860 mililitry silikonu) neuniklo ani pozornosti samotného Radka a možná právě ona si zasloužila růži pro Dolli, která ji poslala do dalšího kola. „Doufám, že tvoje srdce je stejně velké, jako… Přijmeš moji růži?“ překvapil Dolli podnikatel. Nejprve se zeptala, co tím vlastně mínil, ale nakonec prohlásila, že si umí dělat ze sebe legraci, takže ji poznámka nijak nepohoršuje.

Před kamerou to není poprvé, že se Dolli objevila v reality show. V minulosti se už snažila vyhrát v soutěži ve Farmě, ale brzy ji opustila. Od té doby ale prošla značnou fyzickou proměnou…

„Rty jsem si nechala udělat už na Farmě. Později jsem si dala zvětšit prsa, a to dokonce dvakrát. Krom toho nemám na sobě nic vylepšeného – pokud nepočítám botox. Nejdražší byla rozhodně prsa, která jsem si nechala zvětšit dvakrát u celosvětově známého plastického chirurga doktora Maxima Ivanchuka. Druhý zákrok mě vyšel na 300 000,“ prozradila Dolli televizi Markíza, že její poprsí přišlo na více než 300 tisíc českých korun. To je opravdu pořádná investice!

Související Příspěvky