PEKLO ve Španělsku : Agáta byla na pláži a mezitím vykradli Soukupovu vilu. Škoda se vyšplhala do statisíců

Pohodovou dovolenou Agáty Hanychové (38) ve vile Jaromíra Soukupa (54) v Marbelle překazil vážný incident. Když byla s dětmi na pláži, někdo se vloupal do vily a okradl ji. Zloděj pravděpodobně pozoroval okolí a čekal, až tam nikdo nebude. Nejlépe si nepředstavovat, co by se stalo, kdyby tam byla Agáta se svými dětmi nebo Sukupem.

Poslední dobou se na  Jaromíra Soukupa sypou samé nepříjemností. Po několika žalobách pro neplacení honorářů, z nichž jedna se již nedávno řešila u soudu a žalobce vyhrál, mu nyní vykradli letní dům v Marbelle. Jak informoval zpravodajský web TN.cz., došlo k odcizení majetku v hodnotě statisíců korun. Neznámo, zda v Marbelle pobýval v té době samotný Soukup, ale je známo, že už od července tam tráví léto jeho partnerka Agáta Hanychová is jejich dcerkou Rozárkou a v době krádeže tam byla i její starší dcerka Mia (5).

“Ano, vykradli nás. Ukradli mi zbytek mých šperků, co mi neukradli před třemi lety v Praze,” přiznala známá influencerka jejím sledovatelům. “ Ambasáda nám nijak nepomohla. Španělská policie funguje šíleně,” postěžovala si. Zatím ale nic blíže ke krádeži neřekla. “ Jsme v pořádku a teď jsme právě na pláži, ” v krátkosti uklidnila fanoušky, což je snad i nejdůležitější informace. Zdá se, že mezi šperky nebyla souprava s modrými drahokamy od Soukupa, které dostala za porod jejich dcerky, ani drahé značkové hodinky, které od něj dostala na Vánoce.

“Diplomaté z velvyslanectví v Madridu ihned kontaktovali  policii a honorární konzulát v místě a poskytli obvyklou konzulární asistenci jako každému občanovi, v případech rozdíly neděláme,” stálo ve vyjádření ministra zahraničních věcí Jana Lipavského bez dalších slov k tomuto případu. Ale ani Hanychová nedává znát, že by ji to obzvlášť zasáhlo. “ Já teď více řeším teplotu své dcery. A prosím o to, ať už mi nikdo nevolá. Snad to někomu pomohlo. Hodinky můžu mít iv mobilu. Než pijte na věcech,” dodala is poučením . Inu, snadno se jí říká, když jí přinejhorším Jaromír koupí nové. Podstatné ale skutečně je jen to, že se nikomu nic nestalo a nedošlo k přímé konfrontaci se zlodějem.

Podle tohoto příspěvku se zdá, že Soukup v době krádeže právě nebyl ve Španělsku:

Související Příspěvky