Těhotná manželka dubajského milionáře prozradila, co očekává za to, že dá muži potomka. Lidé jsou v šoku!

Linda Andrade, která je na sociálních sítích velmi populární, si užívá život plný luxusu jako manželka dubajského milionáře Rickyho Andrada.

Nedávno vzbudila pozornost veřejnosti svými požadavky, které očekává od svého manžela výměnou za to, že mu porodí dítě. Těhotná Linda a Ricky se nyní radují z nadcházejícího příchodu nového člena rodiny a Linda má jasno v tom, co vše si přeje.

Mezi jejími požadavky nechybí diamanty odpovídající pohlaví jejich očekávaného miminka, požaduje také nový dům kvůli potřebnému prostoru, denně čerstvé růže a masáže s wellness, aby se během těhotenství cítila co nejlépe. To jsou jen některé z věcí, které Linda po svém manželovi chce.

Influencerka se ve videu zeptala, zda jsou její požadavky přehnané. Kromě výše zmíněného si přeje také investiční byty, luxusní kabelky, lamborghini, které by jí umožnilo být „stylovou maminkou“, a komplexní péči v salonu krásy hned po porodu. A aby toho nebylo málo, chce i zlaté cihly.

Linda si je vědoma, že její životní styl a požadavky nejsou obvyklé a že je některými lidmi kritizována za způsob, jakým s manželem nakládá s penězi. Přesto se brání tím, že je s manželem od doby, kdy byl daleko méně majetný, a poukazuje na to, že její život s milionářem není vždy snadný, obzvláště kvůli častému cestování a obavám z krádeže, které s takovým životním stylem přicházejí. Je otázkou, zda bude Ricky ochoten splnit všechny Lindiny požadavky, ale vzhledem k tomu, že se zdá, že jí doposud vycházel vstříc, mnozí spekulují, že pro něj nebude problém její přání vyplnit.

Související Příspěvky