Patrik Děrgel a jeho manželka Markéta mají za sebou děsivý zážitek, který se jim stal během jejich dovolené

Přestože oba trpí fobií z létání a musí tedy cestovat pouze autem, rozhodli se vyrazit na svatební cestu do Portugalska právě automobilem. Bohužel jim uprostřed španělské pouště auto vypovědělo službu a jejich výlet se tak proměnil v holý boj o přežití.

Hlavním problémem, který museli řešit, bylo jak přepravit nefunkční auto ze Španělska zpět do Česka a jak se sami dostat domů. I když to pro ně byla velmi stresující situace, nakonec vše dobře dopadlo.

Patrik na tuto příhodu vzpomíná s tím, že při cestování autem zažije člověk mnohem více zábavy a dobrodružství než letadlem. Mají tak alespoň zajímavý zážitek, na který mohou vzpomínat.

Téma cestování přišlo na přetřes v souvislosti s Patrikovou rolí v nové české komedii Prázdniny s Broučkem, která vstoupí do kin 18. dubna. V ní se vydávají herci Lukáš Příkazký a Bára Poláková v roli manželů na cestu karavanem, který zdědili po dědečkovi.

Co se týče letošních Velikonoc, ty bude Patrik s rodinou tradičně trávit na chalupě v Českém ráji. Dodržují klasické zvyky – manželka barví vajíčka a peče beránka, Patrik se synem plete pomlázku z proutků od vrby.

Za sousedy s dětmi pak chodí na koledu. Oproti dětství v Bohumíně, kde jezdili za známými a příbuznými po celém městě, tráví nyní Velikonoce klidněji v kruhu nejbližší rodiny.

Související Příspěvky