Eva Burešová šokovala své fanoušky. Definitivně končí s natáčením seriálu Zoo

Burešová se seriálům věnuje již sedm let v kuse a loni v srpnu se domluvila s produkcí, že by potřebovala roční pauzu.Diváci se ale nemusí obávat, že by o její postavu Viky přišli. Burešová totiž své scény do seriálu předtočí dopředu, takže bude v seriálu vystupovat až do úplného konce.

Herečka vysvětluje, že sedm let intenzivního natáčení, kdy poslední roky navíc hrála hlavní role, už bylo příliš. Uvědomila si, že potřebuje změnu.

Rozhodla se proto vrátit k divadlu – začíná zkoušet muzikály jako Beetlejuice, Jesus Christ Superstar, Zároveň chce také vydávat svou desku a plánuje další velké projekty. To vše by nešlo skloubit s natáčením seriálu a péčí o rodinu.

Burešová zdůrazňuje, že dveře k seriálům má stále otevřené. Pokud by za půl roku či rok dostala novou nabídku, ráda by ji přijala. Má ráda kontakt s kamerou, potkávání nových kolegů a sledování vývoje své postavy.

Někteří herci mají na seriály zvláštní názory, ale podle ní jsou to většinou ti, kteří takovou nabídku nedostali nebo mají jiné osobní důvody.

V nejbližší době se tedy chce Burešová soustředit hlavně na divadlo, hudbu a rodinu. V článku se také zmiňuje její setkání s hercem Markem Lamborou, se kterým si zahraje v novém muzikálu.

Související Příspěvky