Bill Gates opět varuje: Nová strašlivá prognóza po přesných předpovědích v minulosti

Tohle je až mrazivé. Světový magnát Bill Gates znovu vystoupil s nekompromisními varováními ohledně budoucích hrozeb, kterým může lidstvo čelit. Spoluzakladatel giganta Microsoftu, který již v roce 2015 předpověděl nástup pandemie způsobené respiračním virem, jako je koronavirus, nyní pronesl další temnou prognózu.

Významná osobnost technologického světa a filantrop se nechal slyšet na mediálně sledované přednášce organizované prostřednictvím platformy TED. Jeho slova však nelákala na pozitivní zprávy.

S názvem „Příští epidemie? Nejsme připraveni“ Gates zdůraznil, že hrozba nového viru je reálná a nebezpečná, a že je nezbytné se na ni připravit. Gatesova slova rozvířila nejen debaty, ale také obavy veřejnosti.

„Pokud by v následujících desetiletích mělo něco usmrtit více než 10 milionů lidí, pravděpodobně by se jednalo spíše o vysoce infekční virus než o konvenční válku. Rakety nehrozí, nebezpečí přichází ve formě mikrobů,“ varoval Gates s patřičnou vážností.

Překračující hranice: Gatesova vize odhaluje zranitelnost civilizace

Výjimečný podnikatel a vizionář následně poskytl exkluzivní rozhovor pro YouTube kanál „Veritasium“, který hostí Derek Muller. V něm rozvedl myšlenku, že nejen viry představují hrozbu pro lidstvo.

„Jedním z nich je změna klimatu,“ prozradil Gates. *“Ročně by nás mohly postihovat oběti většího rozsahu než v průběhu současné pandemie. Klimatická změna a co ještě?
Gatesova vyjádření nezůstala bez odezvy.

Svět si začíná uvědomovat, že technologický guru a filantrop nesděluje slova lehkomyslně. Kromě smrtícího viru a klimatické změny vidí Gates další nebezpečí na obzoru. Zda je tato slova pouze temnou vizi nebo realitou, které musíme čelit, zůstává na nás samotných.

Bill Gates, zakladatel společnosti Microsoft a významný filantrop, znovu otřásl světem svými pohledy na budoucí hrozby, jimž čelíme. Jeho zděšující prognózy ohledně nových smrtících virů.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *