TELEVIZNÍ PREMIÉRA ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU IVETY BARTOŠOVÉ: REAKCE DIVÁKŮ JSOU ROZPORUPLNÉ

Režisér a scenárista Michal Samir několik let pracoval na seriálu o legendární zpěvačce Ivetě Bartošové. Premiéra prvního dílu se konala na jaře 2022. Teď má za sebou i svou televizní premiéru.

Děj sleduje Ivetu Bartošovou od útlého dětství přes první úspěchy na hudebních soutěžích a odchod do Prahy.

Iveta Bartošová v seriálu Iveta / Zdroj: youtube.com

Televizní premiéra prvního dílu proběhla v neděli 31. března. Seriál vysílá TV Nova.

Diváci na sociálních sítích okomentovali úvodní sérii. Lidé se však rozdělili na dva tábory.

Iveta Bartošová v seriálu Iveta / Zdroj: youtube.com

„Těžké to měla. Je mi moc líto, že to neustála. Měla jsem (mám) ji moc ráda. Písně jsme znaly se sestrou nazpaměť,“ napsala Jana.

„Líbilo se mi to, jenom podle mě mohly mít hlavní protagonistky lépe udělanou paruku.To mě hrozně bilo do očí. Ale chápu snahu vytvořit dobový účes,“ reagovala Soňa.

„Mě se Anička Fialová v roli Ivety moc líbila,“ pochválila herečku Jana.

„Koukala jsem a je to pěkný. Člověk se dozví, čím Iveta prošla od začátku až do konce. Co musela, vše proto udělat, aby se stala slavnou. Spoustu věcí jsem nevěděla,“ přiznala Gabriela.

„Dá se na to dívat, herec co ztvárňuje Sepéšiho tak super, hlavně podoba, ale u Ivety Bartošové trochu mimo. Ale chápu, že Iveta byla jako princezna a takovou najít ji podobnou bylo těžké,“ pochválil Karel.

Někteří diváci však seriál kritizovali.

„Nelíbí… jen ona věděla jak vše bylo… a ani podoba žádná. Iveta byla Iveta, té se žádná nevyrovná,“ vyjádřila svůj názor Vlaďka.

„Já jsem měla Ivetu ráda. Koukat nebudu, viděla jsem kousek, nelíbilo se mi to. Nechte ji v klidu,“ dodala Anna.

 

„Neskutečně natahované zbytečnými scénami, minimum hudby, podivným dějovým linkám je věnováno nezvykle moc času,“ zkritizoval Negativ.

Související Příspěvky