První slova Kate a Williama po údajné nevěře. Mluví se o nemanželském dítěti

Královský pár Kate a William v poslední době čelí řadě skandálů a spekulací.Vše začalo tím, že se princezna Kate už několik měsíců neobjevila na veřejnosti. Důvodem její absence měla být blíže nespecifikovaná operace břicha, nicméně brzy se objevily různé teorie o tom, co se vlastně s princeznou stalo.

Minulý týden se ke spekulacím o Kateině zdravotním stavu přidaly i zvěsti o údajné nevěře prince Williama, ze které mělo údajně vzejít i nemanželské dítě. Tyto spekulace se vymkly kontrole poté, co moderátor Stephen Colbert nevěru zmínil ve svém pořadu.

Uvedl, že „celé království se otřáslo zdánlivým zmizením Kate Middletonové“ a že „internetoví detektivové hádají, že Kateina nepřítomnost může souviset s tím, že její manžel a budoucí král Anglie William má mít poměr.“Zdroj blízký královskému páru sdělil deníku Daily Mail, že Kate a William jsou těmito spekulacemi otřeseni a zničeni.

Příští měsíc by údajně chtěli veřejně promluvit a celou situaci objasnit, až se na to budou cítit připraveni. Očekává se také, že by pár mohl brzy zveřejnit další rodinné fotografie u příležitosti nadcházejících narozenin jejich nejmladšího syna Prince Louise.Není to poprvé, co pár čelí podezření z nevěry. Už v roce 2019 se šířily zvěsti, že měl William poměr s modelkou Sarah Rose Hanburyovou, která je blízkou přítelkyní královského páru.

Spekulace mělo rozvířit několik hádek Kate a Williama, jejichž předmětem měla být právě nevěra. Kensingtonský palác se k tomu ale nikdy nevyjádřil.Hanburyová nyní údajně prostřednictvím svých právníků popřela, že by Kateina nepřítomnost na veřejnosti měla souviset s jejím poměrem s Williamem.

Sama Hanburyová je bývalou modelkou a od roku 2009 manželkou markýze z Cholmondeley. S královskou rodinou je úzce propojena, zúčastnila se například Williamovy a Kateiny svatby v roce 2011 nebo vzpomínkové bohoslužby za prince Philipa v roce 2021.Aféra s Hanburyovou měla vést k tomu, že William a Kate byli nuceni přehodnotit svůj vztah.

Zdroj blízký páru uvedl, že „Kate shledává zvěsti bolestivými a nesnáší pomyšlení, že jednoho dne si o nich její děti budou moci přečíst online.“ Sama Kate nedávno na sociálních sítích přiznala, že občas experimentuje s úpravami fotografií, čímž se vyjádřila ke spekulacím o tom, že její nedávno zveřejněná fotografie bez snubního prstenu byla digitálně manipulována.

Je zřejmé, že královský pár nyní čelí nelehkému období plnému spekulací a zvěstí o nevěře a rozpadu manželství. Očekává se, že Kate a William brzy veřejně promluví a pokusí se celou situaci vyjasnit. Do té doby však budou spekulace nepochybně pokračovat.

 

Související Příspěvky