Odporná Výměna manželek šokovala diváky: Takoví lidé by se neměli množit, děti jsou normální orangutani, píší

Středeční díl reality show Výměna manželek na TV Nova šokoval diváky.

Dva velmi odlišné páry si na týden vyměnily manželky a jedna z rodin žila v opravdu tristních podmínkách. Špína, smrad, vši a pavučiny naplňovaly jejich domov, což nenechalo fanoušky pořadu chladnými.Šestatřicetiletá Martina ze Znojma, která žije v nově zrekonstruovaném bytě se svým partnerem Vaškem a dvouletým synkem, se ocitla v bytě třicetileté Martiny a Milana v obci Nový Dvůr.

Martině  se po příjezdu do Nového Dvora naskytl pohled, s nímž nepočítala ani v nejhorší noční můře. V bytě byl smrad, špína a nepořádek, všude visely pavučiny a záchod ji odradil tak, že se štítila si na něj vůbec sednout. Když během prvotního průzkumu zavítala do dětského pokoje, polil ji studený pot a nedokázala vůbec pochopit, jak v takových podmínkách mohou žít děti.

U dětí si Martina vůbec nezískala respekt a ani jedno z nich neposlouchalo. Martínek do bytu nosil dřevo a Pája si i přes všechny zákazy své náhradní maminky neustále hraje s nožem. Že jsou děti nezvladatelné nakonec uznal i Milan, otec tří z nich. Třešničkou na celém dortu hrůzy bylo zjištění, že má Pája vši, o čemž Milan údajně věděl, ale nikoho na to neupozornil.

Diváci nešetřili kritikou na adresu rodiny z Nového Dvora.Řada z nich obdivovala Martinu, že v takových podmínkách vůbec vydržela. „Já bych utekla, já ji obdivuji, já bych neměla trpělivost,“ napsala na Facebook reality show Adriana. „Ani 5 minut bych tam nebyla,“ doplnila ji Simona. „Už po prvním děcku, tý degešce měli podvázat vaječníky, aby se tohle nemohlo dále množit,“ vyjádřil dost tvrdě svůj názor Tomáš. „Paní by měla být zaléčena a pod dohledem kurátora.

Bohužel toto u nás funguje velice špatně a tak je bohužel mraky žen, které mají IQ hodně pod hranicí normy a místo aby jim byl zajištěn důstojný život, musí rodit a otročit takovým zmr*ům, jako je taky ten pán,“ podotkla Majda. „Věřím, že tohoto případu si všimnou příslušné orgány, které se rozhodnou správně konat,“ uvedla Julka.Nezvladatelné děti jsou podle mnohých vizitkou rodičů. „Pane Bože co to je? To nejsou děti, ale orangutáni. Já bych je šoupla pod studenou sprchu, aby si zchladily nervy.

To jsem ještě neviděla a nezažila,“ zhrozila se Barby. Někteří volali po zásahu příslušných orgánů a zpochybňovali způsobilost Martiny a Milana k rodičovství. Jiní si oddechli, že ve srovnání s touto rodinou jsou  lepšími rodiči.“Tak a teď si můžu s klidem říct, že nejsem až tak špatná máma. Děkuju za ty poklady, co doma mám,“ oddechla si Simy.

Celkově díl vyvolal vlnu pobouření a poukázal na existenci rodin žijících v alarmujících podmínkách, které nejsou schopny zajistit svým dětem odpovídající péči a výchovu.

   

Související Příspěvky