Po sedmi letech opouští seriál ULICE oblíbená postava Pavla Pelce, kterého ztvárňoval Jan Řezníček

Po sedmi letech opouští seriál Ulice oblíbená postava Pavla Pelce, kterého ztvárňoval Jan Řezníček.

Informaci o svém odchodu zveřejnil herec na svém Instagramovém profilu, kde poděkoval všem kolegům i fanouškům za společně strávenou dobu. Jeho postava, Pavel Pelc, známá jako řezník s dobrým srdcem, si získala srdce mnoha diváků, a proto je jeho odchod pro fanoušky zklamáním. Zatím nejsou známy podrobnosti o tom, jak bude Pelcův odchod z děje serialu vyřešen.Pavel Pelc se poprvé objevil v Ulici v roce 2017, kdy se pokoušel zaujmout srdce Venduly Nyklové.

I přes počáteční komplikace se jim podařilo najít k sobě cestu a navzdory všem překážkám se stali manželi. Během let prošli mnoha životními zkouškami, včetně ztráty dítěte a Pavlových problémů s policií kvůli konfliktu s Radkem Mastným.

Pavel byl nejen oblíbený mezi diváky, ale také ve svém okolí, kde měl pevné přátelské vztahy, například s tchánem Lumírem, který si nyní bude muset najít jiného dodavatele kvalitního masa.Jeho odchod ovlivní nejen jeho blízké postavy v seriálu, jako je jeho manželka Vendula či nejlepší kamarád Mário, ale také postavy, které byly s jeho práci spojené, například Martinu z hospody, která od Pavla odebírala maso pro svou kuchyň.

Fanoušci v komentářích pod hercovým příspěvkem vyjadřují smutek i naději, že scenáristé nenechají Pavla odejít tr**icky. Přes veškeré spekulace zůstává Pavlova budoucnost v seriálu nejistá a divákům nezbyvá, než čekat na odhalení dalšího vývoje.“Diváci jsou právem zmateni a v komentářích pod příspěvkem chrlí jednu otázku za druhou.

Co teď bude s Vendulou? Jak Pavlík z Ulice zmizí? Snad to scenáristé nevyřeší tragickou smrtí? „To snad ne, přeji hodně krásných rolí, i když mě mrzí, že z Ulice odcházíte. Měla jsem vás jako Pavla ráda.“ „To mě moc mrzí. S Vendulkou jste byli moc hezký pár.“ „Tak doufám, že vás nenechají umřít. To si vaše postava Pavlíka nezaslouží.“ V tuto chvíli nám bohužel opravdu nezbývá nic jiného než doufat, jelikož podrobnosti zatím zůstávají zahalené tajemstvím.

Související Příspěvky