Zadlužený neplatič Zdeněk Godla: Visí tři miliony a konečně pochopil, jak se má chovat

Zdeněk Godla, dříve známý jako neplatič, se dostal do situace, kdy jeho dluhy dosáhly tří milionů korun.

Avšak nedávné události naznačují, že konečně pochopil vážnost své situace a začal se chovat odpovědněji. Po neúspěšných pokusech o splácení a ignorování soudních nařízení mu soudy daly novou příležitost prostřednictvím insolvence, což znamená možnost splácet dluhy pouze částečně.

Ve světle nových informací ze soudních dokumentů se zdá, že Godla a jeho manželka Jana konečně berou svou finanční situaci vážně.

Nedávno se museli setkat s insolvenčním správcem, aby projednali své dluhy, a souhlasili se všemi navrženými pohledávkami. To je velká změna oproti jejich předchozímu přístupu, kdy často ignorovali soudní jednání a vysvětlovali se z neplnění finančních závazků.

Přestože se jejich příjmy liší, s insolvenční správkyní se dohodli na splácení malé části dluhů. Godlovy příjmy zahrnují plat ve výši 25 tisíc korun od jedné firmy a proměnlivé částky za účinkování v televizním seriálu, kde za den natáčení dostává šestnáct tisíc.

To ale znamená, že mohou splatit pouze mezi čtyřmi a osmi procenty svých dluhů.Navíc Godla, který se v minulosti bouřil proti zveřejňování informací o jeho dlužné situaci, projevil známky změny.

Po krátkém odchodu ze showbyznysu, kdy si uvědomil, že jinde nevydělá stejně vysoké částky, se rozhodl vrátit se k natáčení. Toto rozhodnutí naznačuje jeho snahu vyrovnat se s finančními závazky a zlepšit svou situaci.

Související Příspěvky